See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa magazynowania zapasów agencyjnych paliw w ilości 528 484,251 m3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odpłatne świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi magazynowania zapasów agencyjnych oleju napędowego oraz benzyny silnikowej w ilości 528 484,251 m3 w celu wypełnienia dyspozycji art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa oraz zakłóceń na rynku naftowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1281 ze zm.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Zaproszenia.
Interne Kennung: BPzp.271.91.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63122000 Lagerhaltung
5. Los
Los: LOT-0001