731125-2023 - Ergebnis
Polen – Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen – Dostawa energii elektrycznej dla oświetlenia drogowego i obiektów Gminy Jelcz Laskowice oraz jednostek podległych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla oświetlenia drogowego i obiektów Gminy Jelcz Laskowice oraz jednostek podległych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa energii elektrycznej dla oświetlenia drogowego i obiektów gminnych oraz jednostek organizacyjnych Gminy Jelcz Laskowice zgodnie z przepisami ustawy Prawo energetyczne (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 716 ze zm). 2. Wielkość dostawy 1) Szacunkowa ilość dostarczanej energii: 1 961 692 kWh 2) Łącznie moc umowna: 2 729 KW 3) Dostawa codzienna - całodobowa energii elektrycznej o napięciu znamionowym sieci 230/400V o częstotliwości 50 Hz. 4) Obiekty przeznaczone do zasilania należą do V i IV grupy przyłączeniowej. 5) Określenie przewidywanego (maksymalnego) poboru energii służy wyborowi najkorzystniejszej oferty i nie stanowi ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii elektrycznej w podanych ilościach. 6) Rozliczenie dostawy energii odbywać się będzie na podstawie faktycznego zużycia ene 3. Szczegóły dotyczące zużycia energii elektrycznej w poszczególnych punktach poboru opisane zostały w Załącznikach nr 2a oraz 2b do SWZ (Wykaz punktów poboru).
Interne Kennung: ZF.271.17.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa energii elektrycznej dla oświetlenia drogowego i obiektów gminnych oraz jednostek organizacyjnych Gminy Jelcz Laskowice zgodnie z przepisami ustawy Prawo energetyczne (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 716 ze zm). 2. Zamawiający na podstawie art. 38 ust. 1 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.) –) został wyznaczony do przeprowadzenia postępowania dotyczącego zamówienia publicznego na dostawę energii elektrycznej na rzecz nw. podmiotów: 1) ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY W JELCZU-LASKOWICACH Ul. Witosa 41, 55-220 Jelcz-Laskowice 2) PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 ul. Świętochowskiego 1, 55-220 Jelcz-Laskowice 3) PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 2 AL .Młodych 1, 55-220 Jelcz-Laskowice 4) PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 3 ul. Prusa 2, 55-220 Jelcz-Laskowice 5) PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MIŁOSZYCACH ul. Główna 24, 55-220 Miłoszyce 6) PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MINKOWICACH OŁAWSKICH ul. Kościelna 20, 55-220 Minkowice Oławskie 7) PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W WÓJCICACH, ul. Główna 87, Wójcice, 55-220 Jelcz-Laskowice 8) PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1, Al.Wolności 42, 55-220 Jelcz-Laskowice, 9) PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2, ul. Liliowa 3, 55-220 Jelcz-Laskowice 10) GMINNY ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 3 W JELCZU-LASKOWICACH ul. Świętochowskiego 2, 55-220 Jelcz-Laskowice, 11) PŁYWALNIA MIEJSKA ul. Basenowa 5, 55-220 Jelcz-Laskowice 3. Wielkość dostawy 1) Szacunkowa ilość dostarczanej energii: 1 961 692 kWh 2) Łącznie moc umowna: 2 729 KW 3) Dostawa codzienna - całodobowa energii elektrycznej o napięciu znamionowym sieci 230/400V o częstotliwości 50 Hz. 4) Obiekty przeznaczone do zasilania należą do V i IV grupy przyłączeniowej. 5) Określenie przewidywanego (maksymalnego) poboru energii służy wyborowi najkorzystniejszej oferty i nie stanowi ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii elektrycznej w podanych ilościach. 6) Rozliczenie dostawy energii odbywać się będzie na podstawie faktycznego zużycia energii wg cen i stawek opłat wynikających ze złożonej oferty. 4. Szczegóły dotyczące zużycia energii elektrycznej w poszczególnych punktach poboru opisane zostały w Załącznikach nr 2a oraz 2b do SWZ (Wykaz punktów poboru).