731139-2023 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Betrieb von elektrischen Anlagen – Świadczenia kompleksowej usługi oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych na terenie gminy Golina w 2024 roku.
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenia kompleksowej usługi oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych na terenie gminy Golina w 2024 roku.
Beschreibung: Świadczenie usługi oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych na terenie gminy Golina, za pomocą infrastruktury oświetleniowej stanowiącej własność Wykonawcy, tj. Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu, ul. Wrocławska 71 A, 62-800 Kalisz, NIP 618 160 72 68, Regon 250680024, zwanego dalej Wykonawcą, oraz infrastruktury oświetleniowej będącej w posiadaniu Wykonawcy, w obrębie administracyjnym Zamawiającego, wg. punktów poboru energii, w okresie od 1 stycznia 2024 roku do 31 grudnia 2024 roku. Świadczenie usługi oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych dotyczą: 1) zakupu we własnym imieniu, energię elektryczną i usługę dystrybucji energii elektrycznej do zasilania infrastruktury oświetleniowej, 2) wykonywania prac i czynności eksploatacyjno-konserwacyjnych zmierzających do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania infrastruktury oświetleniowej, w szczególności: a) pełnienia całodobowej gotowości podjęcia prac eksploatacyjno-konserwacyjnych (24h/dobę), b) wymiany źródła światła i innych niesprawnych elementów opraw oświetleniowych, c) w przypadku braku technicznej możliwości naprawy wymiana opraw oświetlenia, d) regulowania oraz wymianę uszkodzonych elementów aparatury zasilającej i sterowniczej, e) naprawy lub wymiany uszkodzonych przewodów i kabli w liniach zasilających infrastrukturę oświetleniową, f) naprawy lub wymiany wyeksploatowanych konstrukcji nośnych opraw, g) naprawy lub wymiany wyeksploatowanych szafki/złącza oświetleniowe, h) zabezpieczenia lub wymiany pokrywy wnęk latarni ulicznych lub szafek/złączy oświetleniowych, i) wykonywania pomiarów okresowych – zgodnie z obowiązującymi przepisami, j) zabezpieczenia i odtwarzania skutków zdarzeń komunikacyjnych, siły wyższej i innych zdarzeń losowych, k) postępowania z odpadami - zgodnie z obowiązującymi przepisami, l) pionowania latanii ulicznych, m) zarządzanie sterowaniem urządzeń infrastruktury oświetleniowej, n) przyjmowanie zgłoszeń o awariach i prowadzenie ich rejestru, o) inne wskazane przez Zamawiającego prace, jeżeli posiada techniczno-prawno-organizacyjną możliwość ich realizacji.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65320000 Betrieb von elektrischen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usługi oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych na terenie gminy Golina, za pomocą infrastruktury oświetleniowej stanowiącej własność Wykonawcy, tj. Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu, ul. Wrocławska 71 A, 62-800 Kalisz, NIP 618 160 72 68, Regon 250680024, zwanego dalej Wykonawcą, oraz infrastruktury oświetleniowej będącej w posiadaniu Wykonawcy, w obrębie administracyjnym Zamawiającego, wg. punktów poboru energii, w okresie od 1 stycznia 2024 roku do 31 grudnia 2024 roku. Świadczenie usługi oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych dotyczą:
Interne Kennung: Zp.271.19.2023