731146-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Stavební práce projektu „KOFOLA – DOMOV V SRDCI OSTRAVY“
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStavební práce projektu „KOFOLA – DOMOV V SRDCI OSTRAVY“
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je realizace stavebního objektu SO 101 - Stavební úpravy a nástavba stávajícího objektu NKP Nové koupelny. Budova nových koupelen bude mít převážně administrativní funkci doplněnou o expoziční okruh a veřejně přístupný expoziční prostor. Vnější cihelné obklady budou obnoveny a nová okna budou provedena dle původního členění. Zachovány budou luxferové výplně, některá okna v přízemí budou zvýšena o výšku odbouraných parapetů, tím vzniknou vstupní otvory a výkladce. Původní skelet 6 x 6 m bude rehabilitován (budou zesíleny svislé a vodorovné prvky). Budou vytvořeny volné prostory otevřených kanceláří, dvoupodlažní prostor řetízkových šaten bude vodorovně předělen vloženým patrem, přičemž řetízkový systém šaten zůstane zachován. Původní schodiště ve vertikálních věžích budou odstraněna a nahrazena novými schodišti. V rámci stavebních úprav budou provedeny nové stěnové konstrukce, nové úpravy povrchů, osazeny nové zařizovací předměty vč. napojení na nové rozvody vody a kanalizace, provedena bude rovněž nová elektroinstalace, vzduchotechnika a klimatizace. Zdrojem tepla pro vytápění a potřeby vzduchotechniky je horkovodní předávací stanice, umístěna v 1. PP. Zdrojem chladu je kompresorový výrobník chladné vody pro letní provoz a zařízení přímého chlazení pro zimní provoz. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 92522000 Dienstleistungen im Bereich Denkmalschutz
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungStavební práce projektu „KOFOLA – DOMOV V SRDCI OSTRAVY“
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 zákona vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění pro poskytnutí nových stavebních prací vybraným (tj. stejným) dodavatelem, a to v době do 3 let ode dne uzavření smlouvy na původní veřejnou zakázku. Tyto stavební práce budou spočívat v opakování obdobných stavebních prací jako v původní veřejné zakázce. Zadavatel užije jednacího řízení v souladu s § 66 a § 67 zákona. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo provést změnu závazku ze smlouvy v osobě vybraného dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to z následujících důvodů: a) dojde k ukončení závazku ze smlouvy o dílo zhotovitelem (vybraným dodavatelem) v průběhu trvání smlouvy o dílo; nebo b) dojde k ukončení závazku ze smlouvy o dílo zadavatelem v průběhu trvání plnění předmětu veřejné zakázky z důvodů uvedených a v souladu s ustanoveném §223 zákona či z důvodu uvedených ve smlouvě o dílo. Podrobnosti ve vztahu ke všem vyhrazeným změnám závazku jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.