731202-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Wykonanie usługi odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Niechanowo w roku 2024
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Niechanowo w roku 2024
Beschreibung: -odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych ilościowo i jakościowo w opisie przedmiotu zamówienia niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i odpadów komunalnych zbieranych selektywnie z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu gminy Niechanowo; -odbiór, transport i zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) funkcjonującego na terenie gminy Niechanowo; -odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i odpadów zbieranych selektywnie z terenów przeznaczonych do użytku publicznego; -zapewnienie odpowiedniej ilości i jakości pojemników/worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych oraz wyposażenie w odpowiednie pojemniki/kontenery Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK);
Interne Kennung: UG.271.11.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001