See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Cobas E411 immunochemie analyzer
Beschreibung: De huidige Cobas e411 immunochemieanalyzer van het klinisch laboratorium van het UMC Utrecht nadert het einde van zijn afschrijvingsperiode en wordt op dit moment, als onderdeel van het 24/7 laboratorium, op de grens van zijn capaciteit gebruikt. Om de continuïteit van zorg te waarborgen, zijn wij voornemens om een vervangingstraject in te gaan waarmee een nieuwe raamovereenkomst is gemoeid voor een looptijd van 10 jaar, die zowel apparatuur, disposables als onderhoud omvat.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33127000 Ausrüstung für Immunoanalysen
5. Los
Los: LOT-0000