731264-2023 - Wettbewerb
Polen – Gasöle – SUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU NAPĘDOWEGO WRAZ Z DZIERŻAWĄ ZBIORNIKA DLA SPÓŁKI EPGK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU NAPĘDOWEGO WRAZ Z DZIERŻAWĄ ZBIORNIKA DLA SPÓŁKI EPGK
Beschreibung: otwarta
Interne Kennung: EZP-2/EPGK/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134000 Gasöle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU NAPĘDOWEGO WRAZ Z DZIERŻAWĄ ZBIORNIKA DLA SPÓŁKI EPGK.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 230.000 litrów oleju napędowego, sukcesywnie partiami w ciągu w okresie 12 miesięcy w ramach systemu bezobsługowego poboru oleju napędowego z możliwością zarządzania dostawami i tankowaniami oraz analityką wykorzystania (system zarządzania gospodarką paliwową). 2.Udostępnienie w formie dzierżawy na okres trwania umowy, zbiornika spełniającego warunki określone w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 18.09.2001 r . (Dz. U. z 2008r. Nr 60, poz. 371) z układem dystrybucyjnym do bezobsługowego poboru oleju napędowego identyfikującego niezależnie pojazdy samochodowe, maszyny i urządzenia oraz kierowców, służące do wewnętrznego tankowania pojazdów Zamawiającego olejem napędowym.