2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa bocznicy kolejowej oraz wykonywanie przewozów kolejowych w jej obrębie Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda Ruch Halemba
Beschreibung: Obsługa bocznicy kolejowej oraz wykonywanie przewozów kolejowych w jej obrębie Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda Ruch Halemba
Interne Kennung: 442500955
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63711000 Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Obsługa bocznicy kolejowej oraz wykonywanie przewozów kolejowych w jej obrębie Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda Ruch Halemba. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.