2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY OBIEKTÓW ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE GMINY JABŁONNA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 ze zm.), na potrzeby obiektów położonych na terenie gminy Jabłonna oraz na potrzeby obiektów Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego Eko Jabłonna Sp. z o.o. Szacowana ilość energii w okresie realizacji umowy wynosi 4 975 154,2 kWh.
Interne Kennung: ZP.271.1.45.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 ze zm.), na potrzeby obiektów położonych na terenie gminy Jabłonna oraz na potrzeby obiektów Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego Eko Jabłonna Sp. z o.o.
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität