See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych. Zamawiający podzielił zamówienie na 18 części.
Vorherige Bekanntmachung: 554457-2025
Interne Kennung: SVA/4620-394/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz. I: SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynków kotłowni nr 2 i 33 w m. Pilawa, ul. Wojska Polskiego;
Interne Kennung: cz. I: SVA/4620-394/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik do umowy lub możliwość zwiększenia do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu cenowym. Realizacja postanowienia, o którym mowa powyżej, nastąpi w przypadku wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, tj. dodania nowych punktów poboru gazu w ramach grup taryfowych wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia lub zwiększenia zapotrzebowania na dostawę paliwa gazowego w posiadanych już punktach poboru gazu spowodowaną zwiększoną ilością żołnierzy na kompl. Wojskowym.
Los: LOT-0002
Titel: cz. II : SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynków kotłowni w m. Warszawa: 1. ul. Marsa 110; 2. ul. Kozielska 4A, bud. nr 34 i 25; 3. ul. Marsa 80; 4. ul. Kajakowa 8; 5. ul. Żwirki i Wigury 1c; 6. ul. Skierskiego 1;
Interne Kennung: cz. II: SVA/4620-394/2025
Los: LOT-0003
Titel: cz. III : SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynku kotłowni w m. Zegrze Południowe, ul. Warszawska 22
Interne Kennung: cz. III: SVA/4620-394/2025
Los: LOT-0004
Titel: cz. IV : SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynku kotłowni w m. Borzęcin Duży, ul. Spacerowa 85
Interne Kennung: cz. IV: SVA/4620-394/2025
Los: LOT-0005
Titel: cz. V: SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynku kotłowni nr 6 i stołówki w budynku nr 3 w m. Kolonia Janów
Interne Kennung: cz. V: SVA/4620-394/2025
Los: LOT-0006
Titel: cz. VI: SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynku nr 38 i 148 w Komorowie oraz bud. 88 przy ul. Kościelnej w m. Komorowo;
Interne Kennung: cz. VI: SVA/4620-394/2025
Los: LOT-0007
Titel: cz. VII: SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynku kotłowni nr 5 w m. Książenice;
Interne Kennung: cz. VII: SVA/4620-394/2025
Los: LOT-0008
Titel: cz. VIII: SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynku kotłowni w m. Radom, ul. Plac Konstytucji 3 Maja 1;
Interne Kennung: cz. VIII: SVA/4620-394/2025
Los: LOT-0009
Titel: cz. IX: SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynku kotłowni w m. Janów, 05-300 Janów;
Interne Kennung: cz. IX: SVA/4620-394/2025
Los: LOT-0010
Titel: cz. X: SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynków w m. Chełmno: 1. ul. Biskupia 16; 2. ul. Aleje 3-go Maja 10/1; 3. ul. Aleje 3-go Maja 10/3; 4. ul. Aleje 3-go Maja 3-4;
Interne Kennung: cz. X: SVA/4620-394/2025
Los: LOT-0011
Titel: cz. XI: SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynków kotłowni w m. Grupa
Interne Kennung: cz. XI: SVA/4620-394/2025
Los: LOT-0012
Titel: cz. XII: SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E)do budynków kotłowni w m. Toruń, ul. Okólna bud. nr 156 oraz ul. gen. Gustawa Orlicza Dreszera, bud. nr 86
Interne Kennung: cz. XII: SVA/4620-394/2025
Los: LOT-0013
Titel: cz. XIII: SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynku nr 5, 3, 28 w m. Komprachcice;
Interne Kennung: cz. XIII: SVA/4620-394/2025
Los: LOT-0014
Titel: cz. XIV: SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynku nr 2 ul. Szkolna w m. Wola Uhruska;
Interne Kennung: cz. XIV: SVA/4620-394/2025
Los: LOT-0015
Titel: cz. XV: SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynku przy ul. Piłsudskiego 31 w m. Lesko
Interne Kennung: cz. XV: SVA/4620-394/2025
Los: LOT-0016
Titel: cz. XVI: SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynku przy ul. 3-go Maja 80A w m. Jarosław
Interne Kennung: cz. XVI: SVA/4620-394/2025
Los: LOT-0017
Titel: cz. XVII: SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynku kotłowni w m. Wólka Gościeradowska
Interne Kennung: cz. XVII: SVA/4620-394/2025
Los: LOT-0018
Titel: cz. XVIII: SVA/4620-394/2025 Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynków kotłowni w m. Węgorzewo
Interne Kennung: cz. XVIII: SVA/4620-394/2025