731336-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Computerbezogene Geräte – DAS Tablets
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Tablets
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - tablets voor Stichting Educare, Protestants Christelijk Speciaal Onderwijs te Harderwijk e.o. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van tablets en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle tablets en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Educare, Protestants Christelijk Speciaal Onderwijs te Harderwijk e.o. met 932 leerlingen en 310 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - tablets voor Stichting Educare, Protestants Christelijk Speciaal Onderwijs te Harderwijk e.o. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van tablets en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Interne Kennung: 1