2. Verfahren
Verfahren
Titel: Locatie intermediair
Beschreibung: De diensten betreffen het verlenen van intermediairsdiensten voor het tot stand laten komen van boekingen aangaande accommodaties in Nederland. Deze diensten beslaan het gehele proces, van advisering, het boeken van de daadwerkelijke accommodatie tot en met de financiële- en administratieve afhandeling van de boeking, waarbij de nadruk ligt op het door de boeker van opdrachtgever zelfstandig kunnen reserveren van een accommodatie middels een online boekingsomgeving van opdrachtnemer. Alle geboekte accommodaties bevinden zich in Nederland, met het zwaartepunt in (de periferie rondom) Amsterdam. Meerdaagse trainingen en bijeenkomsten vinden hoofdzakelijk buiten Amsterdam plaats.
Interne Kennung: 2024-174-02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0000