See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenia zdrowotne w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim
Beschreibung: 1. Świadczenia zdrowotne udzielane przez pielęgniarkę na Bloku Operacyjnym 2. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarza w zakresie konsultacji psychiatrycznych pacjentów hospitalizowanych w Oddziałach Szpitala 3. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii 4. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Chirurgii Naczyniowej 5. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania zabiegów ablacji w Pracowni Elektrofizjologii i na Bloku Operacyjnym. 6. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Kardiologii Inwazyjnej i OINK. 7. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Pracowni Rentgenodiagnostyki Zabiegowej i OINK w Oddziale Kardiologii Inwazyjnej 8. Świadczenia zdrowotne udzielane przez pielęgniarki/pielęgniarzy w Oddziale Kardiologii Inwazyjnej i/lub w OINK w Oddziale Kardiologii Inwazyjnej. 9. Świadczenia zdrowotne udzielane przez pielęgniarki/pielęgniarzy w Pracowni Rentgenodiagnostyki Zabiegowej w Oddziale Kardiologii Inwazyjnej. 10. Świadczenia zdrowotne udzielane przez technika elektroradiologii w Pracowni Rentgenodiagnostyki Zabiegowej w Oddziale Kardiologii Inwazyjnej. 11.Świadczenia zdrowotne udzielane przez pielęgniarki/pielęgniarzy w Oddziale Kardiologii i w Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej. 12. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Neurochirurgii 13. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Ortopedii i Traumatologii 14.Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania zabiegów z katalogu grup Q31, Q32, Q33 i/lub Q45, Q47, A 45 oraz w zakresie wykonywania zabiegów trombektomii mechanicznej u pacjentów hospitalizowanych w Oddziałach: Neurochirurgicznym, Neurologicznym, Pododdziale Udarowym i Chirurgii Naczyniowej w Pracowni Rentgenodiagnostyki Zabiegowej II oraz w zakresie pełnienia dyżurów pod telefonem w Pracowni Rentgenodiagnostyki Zabiegowej II. 15. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. 16. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Zakładzie Diagnostyki Endoskopowej
Interne Kennung: Dyżury 11'2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141200 Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BO - KA
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez pielęgniarki na Bloku Operacyjmnym
Interne Kennung: BO - KA
Haupteinstufung (cpv): 85141200 Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal
Los: LOT-0002
Titel: KO -CJ
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarza w zakresie konsultacji psychiatrycznych pacjentów hospitalizowanych w Oddziałach Szpitala
Interne Kennung: KO -CJ
Los: LOT-0003
Titel: OAIiT-ĆR
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Interne Kennung: OAIiT-ĆR
Los: LOT-0004
Titel: OAIiT-DBA
Interne Kennung: OAIiT-DBA
Los: LOT-0005
Titel: OAIiT-KD
Interne Kennung: OAIiT-KD
Los: LOT-0006
Titel: OAIiT-PK
Interne Kennung: OAIiT-PK
Los: LOT-0007
Titel: OAIiT-WR
Interne Kennung: OAIiT-WR
Los: LOT-0008
Titel: OCHN-JW
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Chirurgii Naczyniowej
Interne Kennung: OCHN-JW
Los: LOT-0009
Titel: OCHN-OT
Interne Kennung: OCHN-OT
Los: LOT-0010
Titel: OCHN-PK
Interne Kennung: OCHN-PK
Los: LOT-0011
Titel: OCHN-WM
Interne Kennung: OCHN-WM
Los: LOT-0012
Titel: PE- KK
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania zabiegów ablacji w Pracowni Elektrofizjologii i na Bloku Operacyjnym.
Interne Kennung: PE- KK
Los: LOT-0013
Titel: PE- SA
Interne Kennung: PE- SA
Los: LOT-0014
Titel: OKI -GM
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Kardiologii Inwazyjnej i OINK.
Interne Kennung: OKI -GM
Los: LOT-0015
Titel: OKI -JR
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez pielęgniarki w Oddziale Kardiologii Inwazyjnej i OINK.
Interne Kennung: OKI -JR
Los: LOT-0016
Titel: OKI -KK
Interne Kennung: OKI -KK
Los: LOT-0017
Titel: OKIP-KB
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez pielęgniarki/pielęgniarzy w Pracowni Rentgenodiagnostyki Zabiegowej w Oddziale Kardiologii Inwazyjnej.
Interne Kennung: OKIP-KB
Los: LOT-0018
Titel: OKIP-MMM
Interne Kennung: OKIP-MMM
Los: LOT-0019
Titel: OKIP-NK
Interne Kennung: OKIP-NK
Los: LOT-0020
Titel: OKIP-ŻB
Interne Kennung: OKIP-ŻB
Los: LOT-0021
Titel: OKIP-JM
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez technika elektroradiologii w Pracowni Rentgenodiagnostyki Zabiegowej w Oddziale Kardiologii Inwazyjnej.
Interne Kennung: OKIP-JM
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
Los: LOT-0022
Titel: OKIP-KP
Interne Kennung: OKIP-KP
Los: LOT-0023
Titel: OKIP-MJ
Interne Kennung: OKIP-MJ
Los: LOT-0024
Titel: OKIP-MM
Interne Kennung: OKIP-MM
Los: LOT-0025
Titel: OKIP-SM
Interne Kennung: OKIP-SM
Los: LOT-0026
Titel: OKIP-WJ
Interne Kennung: OKIP-WJ
Los: LOT-0027
Titel: OKIP-PP
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarza w Pracowni Rentgenodiagnostyki Zabiegowej w Oddziale Kardiologii Inwazyjnej.
Interne Kennung: OKIP-PP
Los: LOT-0028
Titel: OKIP-ZM
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Pracowni Rentgenodiagnostyki Zabiegowej i OINK w Oddziale Kardiologii Inwazyjnej
Interne Kennung: OKIP-ZM
Los: LOT-0029
Titel: OKiR-KA
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez pielęgniarki/pielęgniarzy w Oddziale Kardiologii i w Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej.
Interne Kennung: OKiR-KA
Los: LOT-0030
Titel: OKiR-SS
Interne Kennung: OKiR-SS
Los: LOT-0031
Titel: ONCH-GR
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Neurochirurgii
Interne Kennung: ONCH-GR
Los: LOT-0032
Titel: ONCH-MS
Interne Kennung: ONCH-MS
Los: LOT-0033
Titel: ONCH-MJ
Interne Kennung: ONCH-MJ
Los: LOT-0034
Titel: ONCH-NP
Interne Kennung: ONCH-NP
Los: LOT-0035
Titel: ONCH-NB
Interne Kennung: ONCH-NB
Los: LOT-0036
Titel: ONCH-PG
Interne Kennung: ONCH-PG
Los: LOT-0037
Titel: OOiT-AM
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Ortopedii i Traumatologii
Interne Kennung: OOiT-AM
Los: LOT-0038
Titel: OOiT-BJ
Interne Kennung: OOiT-BJ
Los: LOT-0039
Titel: OOiT-GP
Interne Kennung: OOiT-GP
Los: LOT-0040
Titel: OOiT-KP
Interne Kennung: OOiT-KP
Los: LOT-0041
Titel: OOiT-ZP
Interne Kennung: OOiT-ZP
Los: LOT-0042
Titel: PII-KK
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania zabiegów z katalogu grup Q31, Q32, Q33 i/lub Q45, Q47, A 45 oraz w zakresie wykonywania zabiegów trombektomii mechanicznej u pacjentów hospitalizowanych w Oddziałach: Neurochirurgicznym, Neurologicznym, Pododdziale Udarowym i Chirurgii Naczyniowej w Pracowni Rentgenodiagnostyki Zabiegowej II oraz w zakresie pełnienia dyżurów pod telefonem w Pracowni Rentgenodiagnostyki Zabiegowej II.
Interne Kennung: PII-KK
Los: LOT-0043
Titel: SOR-ŁP
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.
Interne Kennung: SOR-ŁP
Los: LOT-0044
Titel: SOR-MM
Interne Kennung: SOR-MM
Los: LOT-0045
Titel: SOR-PK
Interne Kennung: SOR-PK
Los: LOT-0046
Titel: SOR-TP
Interne Kennung: SOR-TP
Los: LOT-0047
Titel: SOR-ZM
Interne Kennung: SOR-ZM
Los: LOT-0048
Titel: SOR-KJ
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez pielęgniarza w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.
Interne Kennung: SOR-KJ
Los: LOT-0049
Titel: SOR-DLTW
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez ratownika medycznego w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.
Interne Kennung: SOR-DLTW
Los: LOT-0050
Titel: SOR-MMR
Interne Kennung: SOR-MMR
Los: LOT-0051
Titel: SOR-RB
Interne Kennung: SOR-RB
Los: LOT-0052
Titel: SOR-MA
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarza w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.
Interne Kennung: SOR-MA
Los: LOT-0053
Titel: SOR-ZMN
Interne Kennung: SOR-ZMN
Los: LOT-0054
Titel: ZDE-IG
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Zakładzie Diagnostyki Endoskopowej
Interne Kennung: ZDE-IG