731385-2023 - Wettbewerb
Belgien – Computeranlagen und Zubehör – Raamovereenkomst aankoop Apple materiaal + accessoires
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aankoop Apple materiaal + accessoires
Beschreibung: Circulaire aankoop van Apple materiaal + accessoires voor de scholen van de GO! Scholengroep Antwerpen ofwel andere secundaire of basisscholen uit het gemeenschapsonderwijs Vlaanderen met de nodige uitgebreide garantie. De opdracht beoogt de sluiting van een raamovereenkomst voor leveringen in de zin van artikel 2,20° van de Wet Overheidsopdrachten en diensten in de zin van artikel 2,21° van de Wet Overheidsopdrachten.
Interne Kennung: SGR2023/RO-ICT1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SGR2023/RO-ICT1 - 1
Beschreibung: zie bestek
Interne Kennung: 1