2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH STOSOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH, CHEMIOTERAPII ORAZ LEKU REMDESIVIR
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych: 1) stosowanych w ramach programów lekowych oraz 2) stosowanych w ramach chemioterapii 3) stosowanych przeciwwirusowo szczegółowo opisanych w formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku 2A do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba części w niniejszym postępowaniu: 110. Wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty odnoszą się również do oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części. 3. Zamawiający określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia – w związku z tym faktem korzysta z możliwości wskazanej w art. 246 ust. 2 uPzp.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1
Beschreibung: CZĘŚĆ 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ogłoszeniu prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. uPzp: 1) Prawo opcji polegać będzie na możliwości dokonywania zamówień objętych przedmiotem zamówienia w maksymalnych liczbach określonych w kolumnie „Ilość maksymalna” Załącznika 2A do SWZ. Minimalną ilością przedmiotu zamówienia, którą zrealizuje Zamawiający będzie ilość produktów określona w kolumnie „Ilość minimalna” Załącznika 2A do SWZ, 2) Zamawiający będzie miał prawo do korzystania z prawa opcji w zakresie określonym w pkt 1 zdanie pierwsze powyżej, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia, 3) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta, bądź skorzysta w ilości mniejszej niż określona w kolumnie „Ilość maksymalna” w Załączniku 2A do SWZ, 4) Wykonawca nie może odmówić Zamawiającemu wykonania zamówienia, w zakresie opisanym pkt 1) zdanie pierwsze.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2
Beschreibung: CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3
Beschreibung: CZĘŚĆ 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4
Beschreibung: CZĘŚĆ 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5
Beschreibung: CZĘŚĆ 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6
Beschreibung: CZĘŚĆ 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ 7
Beschreibung: CZĘŚĆ 7
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ 8
Beschreibung: CZĘŚĆ 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ 9
Beschreibung: CZĘŚĆ 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ 10
Beschreibung: CZĘŚĆ 10
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ 11
Beschreibung: CZĘŚĆ 11
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ 12
Beschreibung: CZĘŚĆ 12
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ 13
Beschreibung: CZĘŚĆ 13
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ 14
Beschreibung: CZĘŚĆ 14
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ 15
Beschreibung: CZĘŚĆ 15
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ 16
Beschreibung: CZĘŚĆ 16
Los: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ 17
Beschreibung: CZĘŚĆ 17
Los: LOT-0018
Titel: CZĘŚĆ 18
Beschreibung: CZĘŚĆ 18
Los: LOT-0019
Titel: CZĘŚĆ 19
Beschreibung: CZĘŚĆ 19
Los: LOT-0020
Titel: CZĘŚĆ 20
Beschreibung: CZĘŚĆ 20
Los: LOT-0021
Titel: CZĘŚĆ 21
Beschreibung: CZĘŚĆ 21
Los: LOT-0022
Titel: CZĘŚĆ 22
Beschreibung: CZĘŚĆ 22
Los: LOT-0023
Titel: CZĘŚĆ 23
Beschreibung: CZĘŚĆ 23
Los: LOT-0024
Titel: CZĘŚĆ 24
Beschreibung: CZĘŚĆ 24
Los: LOT-0025
Titel: CZĘŚĆ 25
Beschreibung: CZĘŚĆ 25
Los: LOT-0026
Titel: CZĘŚĆ 26
Beschreibung: CZĘŚĆ 26
Los: LOT-0027
Titel: CZĘŚĆ 27
Beschreibung: CZĘŚĆ 27
Los: LOT-0028
Titel: CZĘŚĆ 28
Beschreibung: CZĘŚĆ 28
Los: LOT-0029
Titel: CZĘŚĆ 29
Beschreibung: CZĘŚĆ 29
Los: LOT-0030
Titel: CZĘŚĆ 30
Beschreibung: CZĘŚĆ 30
Los: LOT-0031
Titel: CZĘŚĆ 31
Beschreibung: CZĘŚĆ 31
Los: LOT-0032
Titel: CZĘŚĆ 32
Beschreibung: CZĘŚĆ 32
Los: LOT-0033
Titel: CZĘŚĆ 33
Beschreibung: CZĘŚĆ 33
Los: LOT-0034
Titel: CZĘŚĆ 34
Beschreibung: CZĘŚĆ 34
Los: LOT-0035
Titel: CZĘŚĆ 35
Beschreibung: CZĘŚĆ 35
Los: LOT-0036
Titel: CZĘŚĆ 36
Beschreibung: CZĘŚĆ 36
Los: LOT-0037
Titel: CZĘŚĆ 37
Beschreibung: CZĘŚĆ 37
Los: LOT-0038
Titel: CZĘŚĆ 38
Beschreibung: CZĘŚĆ 38
Los: LOT-0039
Titel: CZĘŚĆ 39
Beschreibung: CZĘŚĆ 39
Los: LOT-0040
Titel: CZĘŚĆ 40
Beschreibung: CZĘŚĆ 40
Los: LOT-0041
Titel: CZĘŚĆ 41
Beschreibung: CZĘŚĆ 41
Los: LOT-0042
Titel: CZĘŚĆ 42
Beschreibung: CZĘŚĆ 42
Los: LOT-0043
Titel: CZĘŚĆ 43
Beschreibung: CZĘŚĆ 43
Los: LOT-0044
Titel: CZĘŚĆ 44
Beschreibung: CZĘŚĆ 44
Los: LOT-0045
Titel: CZĘŚĆ 45
Beschreibung: CZĘŚĆ 45
Los: LOT-0046
Titel: CZĘŚĆ 46
Beschreibung: CZĘŚĆ 46
Los: LOT-0047
Titel: CZĘŚĆ 47
Beschreibung: CZĘŚĆ 47
Los: LOT-0048
Titel: CZĘŚĆ 48
Beschreibung: CZĘŚĆ 48
Los: LOT-0049
Titel: CZĘŚĆ 49
Beschreibung: CZĘŚĆ 49
Los: LOT-0050
Titel: CZĘŚĆ 50
Beschreibung: CZĘŚĆ 50
Los: LOT-0051
Titel: CZĘŚĆ 51
Beschreibung: CZĘŚĆ 51
Los: LOT-0052
Titel: CZĘŚĆ 52
Beschreibung: CZĘŚĆ 52
Los: LOT-0053
Titel: CZĘŚĆ 53
Beschreibung: CZĘŚĆ 53
Los: LOT-0054
Titel: CZĘŚĆ 54
Beschreibung: CZĘŚĆ 54
Los: LOT-0055
Titel: CZĘŚĆ 55
Beschreibung: CZĘŚĆ 55
Los: LOT-0056
Titel: CZĘŚĆ 56
Beschreibung: CZĘŚĆ 56
Los: LOT-0057
Titel: CZĘŚĆ 57
Beschreibung: CZĘŚĆ 57
Los: LOT-0058
Titel: CZĘŚĆ 58
Beschreibung: CZĘŚĆ 58
Los: LOT-0059
Titel: CZĘŚĆ 59
Beschreibung: CZĘŚĆ 59
Los: LOT-0060
Titel: CZĘŚĆ 60
Beschreibung: CZĘŚĆ 60
Los: LOT-0061
Titel: CZĘŚĆ 61
Beschreibung: CZĘŚĆ 61
Los: LOT-0062
Titel: CZĘŚĆ 62
Beschreibung: CZĘŚĆ 62
Los: LOT-0063
Titel: CZĘŚĆ 63
Beschreibung: CZĘŚĆ 63
Los: LOT-0064
Titel: CZĘŚĆ 64
Beschreibung: CZĘŚĆ 64
Los: LOT-0065
Titel: CZĘŚĆ 65
Beschreibung: CZĘŚĆ 65
Los: LOT-0066
Titel: CZĘŚĆ 66
Beschreibung: CZĘŚĆ 66
Los: LOT-0067
Titel: CZĘŚĆ 67
Beschreibung: CZĘŚĆ 67
Los: LOT-0068
Titel: CZĘŚĆ 68
Beschreibung: CZĘŚĆ 68
Los: LOT-0069
Titel: CZĘŚĆ 69
Beschreibung: CZĘŚĆ 69
Los: LOT-0070
Titel: CZĘŚĆ 70
Beschreibung: CZĘŚĆ 70
Los: LOT-0071
Titel: CZĘŚĆ 71
Beschreibung: CZĘŚĆ 71
Los: LOT-0072
Titel: CZĘŚĆ 72
Beschreibung: CZĘŚĆ 72
Los: LOT-0073
Titel: CZĘŚĆ 73
Beschreibung: CZĘŚĆ 73
Los: LOT-0074
Titel: CZĘŚĆ 74
Beschreibung: CZĘŚĆ 74
Los: LOT-0075
Titel: CZĘŚĆ 75
Los: LOT-0076
Titel: CZĘŚĆ 76
Beschreibung: CZĘŚĆ 76
Los: LOT-0077
Titel: CZĘŚĆ 77
Beschreibung: CZĘŚĆ 77
Los: LOT-0078
Titel: CZĘŚĆ 78
Beschreibung: CZĘŚĆ 78
Los: LOT-0079
Titel: CZĘŚĆ 79
Beschreibung: CZĘŚĆ 79
Los: LOT-0080
Titel: CZĘŚĆ 80
Beschreibung: CZĘŚĆ 80
Los: LOT-0081
Titel: CZĘŚĆ 81
Beschreibung: CZĘŚĆ 81
Los: LOT-0082
Titel: CZĘŚĆ 82
Beschreibung: CZĘŚĆ 82
Los: LOT-0083
Titel: CZĘŚĆ 83
Beschreibung: CZĘŚĆ 83
Los: LOT-0084
Titel: CZĘŚĆ 84
Beschreibung: CZĘŚĆ 84
Los: LOT-0085
Titel: CZĘŚĆ 85
Beschreibung: CZĘŚĆ 85
Los: LOT-0086
Titel: CZĘŚĆ 86
Beschreibung: CZĘŚĆ 86
Los: LOT-0087
Titel: CZĘŚĆ 87
Beschreibung: CZĘŚĆ 87
Los: LOT-0088
Titel: CZĘŚĆ 88
Beschreibung: CZĘŚĆ 88
Los: LOT-0089
Titel: CZĘŚĆ 89
Beschreibung: CZĘŚĆ 89
Los: LOT-0090
Titel: CZĘŚĆ 90
Beschreibung: CZĘŚĆ 90
Los: LOT-0091
Titel: CZĘŚĆ 91
Beschreibung: CZĘŚĆ 91
Los: LOT-0092
Titel: CZĘŚĆ 92
Beschreibung: CZĘŚĆ 92
Los: LOT-0093
Titel: CZĘŚĆ 93
Beschreibung: CZĘŚĆ 93
Los: LOT-0094
Titel: CZĘŚĆ 94
Beschreibung: CZĘŚĆ 94
Los: LOT-0095
Titel: CZĘŚĆ 95
Beschreibung: CZĘŚĆ 95
Los: LOT-0096
Titel: CZĘŚĆ 96
Beschreibung: CZĘŚĆ 96
Los: LOT-0097
Titel: CZĘŚĆ 97
Beschreibung: CZĘŚĆ 97
Los: LOT-0098
Titel: CZĘŚĆ 98
Beschreibung: CZĘŚĆ 98
Los: LOT-0099
Titel: CZĘŚĆ 99
Beschreibung: CZĘŚĆ 99
Los: LOT-0100
Titel: CZĘŚĆ 100
Beschreibung: CZĘŚĆ 100
Los: LOT-0101
Titel: CZĘŚĆ 101
Beschreibung: CZĘŚĆ 101
Los: LOT-0102
Titel: CZĘŚĆ 102
Beschreibung: CZĘŚĆ 102
Los: LOT-0103
Titel: CZĘŚĆ 103
Beschreibung: CZĘŚĆ 103