2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwera dla Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera (1 szt.), spełniającego wymagania określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Sprzęt musi być fabrycznie nowy i pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucji Producenta na rynek polski. Wszystkie elementy dostarczonego Sprzętu muszą być fabrycznie nowe (nieużywane).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przedmiotem zamówienia jest jeden serwer o nieskomplikowanej (konfigurowalnej) specyfikacji, a ofertę może złożyć duży krąg podmiotów oferujących na rynku IT serwery. Ze względu na terminowość źródeł finansowania niezbędne jest skrócenie terminu składania ofert, co odpowiada przesłankom, o których mowa w motywie 46 Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001