See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kolbudy w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kolbudy w roku 2026.
Interne Kennung: NZP.270.140.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, iż w dniu 01.10.2025 r. opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach. Ogłoszenie, o którym mowa w zadaniu poprzednim zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP wyznaczał terminu składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszego niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Leśnictwa: Bąkowo, Ostróżki, Górny Zamszcz
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szacunkowa wartość zamówienia uwzględnia 30% prawa opcji oraz 50% zamówień zgodnych z art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Prawo zamówień publicznych
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Leśnictwa: Sarni Dwór, Babi Dół, Otomin, Borowiec
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Leśnictwa: Przywidz, Trzepowo, Drzewina, Skrzeszewo
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Leśnictwa: Sobowidze, Trąbki, Wojanowo
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Leśnictwa: Szkółka Leśna Leźno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu gospodarki szkółkarskiej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kolbudy, na szkółce leśnej w Leźnie w roku 2026.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Pakiet Harwesterowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kolbudy w roku 2026.