2. Verfahren
Verfahren
Titel: AZ Sint-Lucas Brugge logistiek gebouw
Beschreibung: AZ Sint-Lucas Brugge logistiek gebouw - opdracht 8: behang- en schilderwerken
Interne Kennung: AZ Sint Lucas Brugge-B0815_LOG_L008-F02__2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AZ Sint Lucas Brugge-B0815_LOG_L008-F02_0
731525-2023 - Resultaat
België – Afwerking van gebouwen – AZ Sint-Lucas Brugge logistiek gebouw
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45400000 Afwerking van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001