See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi porządkowo-czystościowej wewnątrz nieruchomości oraz na terenach zewnętrznych i terenach zielonych przyległych do nieruchomości administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi porządkowo-czystościowej wewnątrz nieruchomości oraz na terenach zewnętrznych i terenach zielonych przyległych do nieruchomości administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w podziale na 7 części. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do wysokości 3 367 712,10 zł netto: w tym: 1 część - 727 109,51 zł netto 2 część - 618 067,99 zł netto 3 część - 540 723,42 zł netto 4 część - 557 119,38 zł netto 5 część - 739 795,80 zł netto 6 część - 169 228,80 zł netto 7 część - 15 667,20 zł netto Zamówienia te będą polegały na powtórzeniu usług będących przedmiotem niniejszego postępowania na terenie nieruchomości znajdujących się w administrowanym zasobie. Maksymalny okres obowiązywania umowy nie będzie przekraczał 5 miesięcy. Warunkiem udzielenia ww. zamówień będzie zaakceptowanie przez Zamawiającego stawek jednostkowych za sprzątanie poszczególnych rodzajów powierzchni. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy pzp, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną przyznane.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w w art. 63 ust. 1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RON „Północ” i RON ZO w dzielnicy Bałuty
Beschreibung: Świadczenie usługi porządkowo-czystościowej wewnątrz nieruchomości oraz na terenach zewnętrznych i terenach zielonych przyległych do nieruchomości administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w obszarze RON „Północ” i RON ZO w dzielnicy Bałuty. Szacunkowa powierzchnia sprzątana – nieruchomości gminne, Skarbu Państwa, prywatne, współwłasne [m2] została wskazana w formularzach cenowych stanowiących załącznik do SWZ. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usługi porządkowo-czystościowej opisanej w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 14 do SWZ. Zestawienie nieruchomości objętych niniejszym zamówieniem zawarto w załączniku nr 13 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu umowy Zamawiający uprawniony jest do wielokrotnego skorzystania z prawa opcji polegającego na zlecaniu usług określonych w umowie, gdy wyniknie to z potrzeb Zamawiającego. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub części nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego wymaga złożenia oświadczenia woli Wykonawcy w formie pisemnej lub formie dokumentowej na wskazany przez wykonawcę adres e- mail wskazany w umowie. Zamówienie objęte prawem opcji zostanie rozliczone na zasadach dotyczących realizacji zamówienia podstawowego przy zastosowaniu stawek jednostkowych zaoferowanych przez Wykonawcę w ofercie. Maksymalna wartość zwiększenia wynikająca z prawa opcji wynosi do 50% kwoty zamówienia podstawowego określonego w umowie.
Los: LOT-0002
Titel: RON „Południe” i RON ZO w dzielnicy Górna
Beschreibung: Świadczenie usługi porządkowo-czystościowej wewnątrz nieruchomości oraz na terenach zewnętrznych i terenach zielonych przyległych do nieruchomości administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w obszarze RON „Południe” i RON ZO w dzielnicy Górna. Szacunkowa powierzchnia sprzątana – nieruchomości gminne, Skarbu Państwa, prywatne, współwłasne [m2] została wskazana w formularzach cenowych stanowiących załącznik do SWZ. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usługi porządkowo-czystościowej opisanej w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 14 do SWZ. Zestawienie nieruchomości objętych niniejszym zamówieniem zawarto w załączniku nr 13 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: RON „Zachód” i RON ZO w dzielnicy Polesie
Beschreibung: Świadczenie usługi porządkowo-czystościowej wewnątrz nieruchomości oraz na terenach zewnętrznych i terenach zielonych przyległych do nieruchomości administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w obszarze RON „Zachód” i RON ZO w dzielnicy Polesie. Szacunkowa powierzchnia sprzątana – nieruchomości gminne, Skarbu Państwa, prywatne, współwłasne [m2] została wskazana w formularzach cenowych stanowiących załącznik do SWZ. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usługi porządkowo-czystościowej opisanej w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 14 do SWZ. Zestawienie nieruchomości objętych niniejszym zamówieniem zawarto w załączniku nr 13 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: RON „Centrum” i RON ZO w dzielnicy Śródmieście
Beschreibung: Świadczenie usługi porządkowo-czystościowej wewnątrz nieruchomości oraz na terenach zewnętrznych i terenach zielonych przyległych do nieruchomości administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w obszarze RON „Centrum” i RON ZO w dzielnicy Śródmieście. Szacunkowa powierzchnia sprzątana – nieruchomości gminne, Skarbu Państwa, prywatne, współwłasne [m2] została wskazana w formularzach cenowych stanowiących załącznik do SWZ. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usługi porządkowo-czystościowej opisanej w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 14 do SWZ. Zestawienie nieruchomości objętych niniejszym zamówieniem zawarto w załączniku nr 13 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: RON „Wschód” i RON ZO w dzielnicy Widzew
Beschreibung: Świadczenie usługi porządkowo-czystościowej wewnątrz nieruchomości oraz na terenach zewnętrznych i terenach zielonych przyległych do nieruchomości administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w obszarze RON „Wschód” i RON ZO w dzielnicy Widzew. Szacunkowa powierzchnia sprzątana – nieruchomości gminne, Skarbu Państwa, prywatne, współwłasne [m2] została wskazana w formularzach cenowych stanowiących załącznik do SWZ. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usługi porządkowo-czystościowej opisanej w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 14 do SWZ. Zestawienie nieruchomości objętych niniejszym zamówieniem zawarto w załączniku nr 13 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Hale Targowe
Beschreibung: Świadczenie usług porządkowo-czystościowych wewnątrz hal targowych oraz na terenach zewnętrznych, przyległych do hal: Hala Targowa „Górniak” ul. Piotrkowska 317, Łódź i Hala Targowa ul. Mała 2, Łódź. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usługi porządkowo-czystościowej opisanej w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 14 do SWZ. Zamawiający zaleca dokonanie wizji lokalnej przed terminem składania ofert.
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0007
Titel: ul. Objazdowa 17
Beschreibung: Świadczenie usług porządkowo-czystościowych wewnątrz nieruchomości położonej przy ul. Objazdowej 17 w Łodzi. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usługi porządkowo-czystościowej opisanej w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 14 do SWZ. Zamawiający zaleca dokonanie wizji lokalnej przed terminem składania ofert.