2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup systemu PACS wraz z integracją AMMS oraz wdrożeniem integracji Szpitala z Platformą usług inteligentnych w zakresie przekazywania danych obrazowania medycznego i odbioru danych analiz wspomaganych AI w ramach projektu „Transformacja cyfrowa SZPITALA WOLSKIEGO IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SP. Z O.O. w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cybe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu PACS wraz z integracją AMMS oraz wdrożeniem integracji Szpitala z Platformą usług inteligentnych w zakresie przekazywania danych obrazowania medycznego i odbioru danych analiz wspomaganych AI w ramach projektu „Transformacja cyfrowa SZPITALA WOLSKIEGO IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SP. Z O.O. w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej” w ramach konkursu „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowiącymi odpowiednio Załącznik nr 5 do SWZ i Załącznik nr 2 do SWZ. Postępowanie prowadzone jest z poszanowaniem zasad horyzontalnych, tym samym Wykonawcy składając ofertę potwierdzają oświadczeniem, że została ona przygotowana w poszanowaniu dla zasad horyzontalnych oraz w przypadku wyboru ich oferty realizacja zamówienia nastąpi z poszanowaniem m.in. tych zasad tj.: 1) zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami z uwzględnieniem spełnienia wymagań określonych w Standardach dostępności dla polityki spójności 2021-2027, 2) zasady równości kobiet i mężczyzn; 3) zasady zrównoważonego rozwoju; 4) zasady długotrwałego wpływu przedsięwzięcia na wydajność i odporność gospodarki polskiej 5) zasady „nie czyń poważnych szkód” (DNSH - Do Not SignificantHarm) oraz z przestrzeganiem Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej (KPP); 6) Konwencji ONZ o Prawach Osób Niepełnosprawnych (KPON). Realizacja zgodna z zasadą DNSH*. Wykonawca zrealizuje przedmiot zamówienia w sposób nienaruszający zasady „do no significant harm” (DNSH). Na etapie realizacji Wykonawca przedłoży do akceptacji Matrycę DNSH – wersję wykonawczą (wykaz zastosowanych wyrobów/technologii oraz odpowiadających im dowodów), a przy odbiorze końcowym przekaże Dossier DNSH (komplet dowodów i protokołów potwierdzających zgodność z DNSH). Dopuszcza się dowody równoważne, o ile jednoznacznie potwierdzają spełnienie zasady DNSH. * Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z zasadą „do no significant harm” (DNSH), tj. w sposób niewywołujący istotnych negatywnych oddziaływań na środowisko w odniesieniu do następujących celów: (i) łagodzenie zmiany klimatu, (ii) adaptacja do zmiany klimatu, (iii) zrównoważone korzystanie z zasobów wodnych i morskich, (iv) przejście na gospodarkę o obiegu zamkniętym, (v) zapobieganie i kontrola zanieczyszczeń, (vi) ochrona i odbudowa bioróżnorodności i ekosystemów.
Interne Kennung: EP/103/2025/MM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zakup systemu PACS wraz z integracją AMMS oraz wdrożeniem integracji Szpitala z Platformą usług inteligentnych w zakresie przekazywania danych obrazowania medycznego i odbioru danych analiz wspomaganych AI w ramach projektu „Transformacja cyfrowa SZPITALA WOLSKIEGO IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SP. Z O.O. w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cybe
Beschreibung: zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: zakup systemu PACS wraz z integracją AMMS oraz wdrożeniem integracji Szpitala z Platformą usług inteligentnych w zakresie przekazywania danych obrazowania medycznego i odbioru danych analiz wspomaganych AI w ramach projektu „Transformacja cyfrowa SZPITALA WOLSKIEGO IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SP. Z O.O. w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej” w ramach konkursu „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia