731621-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kehrfahrzeuge – Dodávka kompaktního zametacího stroje
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka kompaktního zametacího stroje
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je nákup 1 ks kompaktního zametacího stroje dle specifikace (technických parametrů a minimální výbavy) uvedené v příloze č. 3 zadávací dokumentace - „technická specifikace“, která je nedílnou součástí zadávacích podmínek.
Interne Kennung01/OŘ/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001