731667-2025 - Wettbewerb
Polen – Heizöl – Dostawy oleju opałowego na potrzeby Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej (sprawa nr 40/ZP/WTiZ/25)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy oleju opałowego na potrzeby Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej (sprawa nr 40/ZP/WTiZ/25)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest : • w zakresie części I dostawa oleju opałowego do Placówek Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w ilościach wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ; • w zakresie części II dostawa oleju opałowego do Placówek Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w ilościach wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ;
Interne Kennungsprawa nr 40/ZP/WTiZ/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawy oleju opałowego na potrzeby Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej (sprawa nr 40/ZP/WTiZ/25) część I
BeschreibungDostawa oleju opałowego do Placówek Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w ilościach wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelDostawy oleju opałowego na potrzeby Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej (sprawa nr 40/ZP/WTiZ/25) część II
BeschreibungDostawa oleju opałowego do Placówek Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w ilościach wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ
Interne KennungCzęść II