See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectw gminy Kęty w sezonie 2025/2026 – 6 części
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: zapewnienie przejezdności, przejścia oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego, wywołanych opadami śniegu poprzez odśnieżanie dróg, zatok autobusowych itp., zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub/i materiałów uszorstniających, oraz wykonanie innych prac i podejmowanie działań organizacyjno-technicznych niezbędnych do należytego wykonania przedmiotu zamówienia. Miejscowości objęte zimowym utrzymaniem dróg (drogi publiczne gminne oraz wewnętrzne administrowane przez Gminę Kęty) oraz planowana do wykonania ilość jednostek w sezonie: 1) CZĘŚĆ 1: sołectwo Bielany (14,6 km) odśnieżanie – 130 m-g uszorstnianie – 95 m-g 2) CZĘŚĆ 2: sołectwo Bulowice (31,3 km) odśnieżanie – 380 m-g uszorstnianie – 135 m-g 3) CZĘŚĆ 3: sołectwo Łęki (9,2 km) odśnieżanie – 95 m-g uszorstnianie – 65 m-g 4) CZĘŚĆ 4: sołectwo Malec (9,0 km) odśnieżanie – 80 m-g uszorstnianie – 70 m-g 5) CZĘŚĆ 5: sołectwo Witkowice (24,2 km) odśnieżanie – 215 m-g uszorstnianie – 70 m-g 6) CZĘŚĆ 6: sołectwo Nowa Wieś (23,0 km) odśnieżanie – 215 m-g uszorstnianie – 80 m-g Do rozliczeń przyjęte zostały stawki za godzinę pracy sprzętu w rozbiciu na: odśnieżanie, uszorstnianie. W okresie od 1 listopada do dnia zakończenia akcji zimowej Wykonawcy prac przysługiwać będzie na poszczególne zadanie miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2 700,00 zł brutto z tytułu gotowości sprzętowo-kadrowej. W miesiącu w którym zakończona zostanie akcja zimowa należność ta wyliczona zostanie proporcjonalnie do liczby dni prowadzonej akcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 oraz 2a do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 511113-2025
Interne Kennung: ZP.271.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1: sołectwo Bielany
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: zapewnienie przejezdności, przejścia oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego, wywołanych opadami śniegu poprzez odśnieżanie dróg, zatok autobusowych itp., zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub/i materiałów uszorstniających, oraz wykonanie innych prac i podejmowanie działań organizacyjno-technicznych niezbędnych do należytego wykonania przedmiotu zamówienia. Miejscowości objęte zimowym utrzymaniem dróg (drogi publiczne gminne oraz wewnętrzne administrowane przez Gminę Kęty) oraz planowana do wykonania ilość jednostek w sezonie: CZĘŚĆ 1: sołectwo Bielany (14,6 km) odśnieżanie – 130 m-g uszorstnianie – 95 m-g Do rozliczeń przyjęte zostały stawki za godzinę pracy sprzętu w rozbiciu na: odśnieżanie, uszorstnianie. W okresie od 1 listopada do dnia zakończenia akcji zimowej Wykonawcy prac przysługiwać będzie na poszczególne zadanie miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2 700,00 zł brutto z tytułu gotowości sprzętowo-kadrowej. W miesiącu w którym zakończona zostanie akcja zimowa należność ta wyliczona zostanie proporcjonalnie do liczby dni prowadzonej akcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 oraz 2a do SWZ
Interne Kennung: ZP.271.26.2026
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2: sołectwo Bulowice
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: zapewnienie przejezdności, przejścia oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego, wywołanych opadami śniegu poprzez odśnieżanie dróg, zatok autobusowych itp., zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub/i materiałów uszorstniających, oraz wykonanie innych prac i podejmowanie działań organizacyjno-technicznych niezbędnych do należytego wykonania przedmiotu zamówienia. Miejscowości objęte zimowym utrzymaniem dróg (drogi publiczne gminne oraz wewnętrzne administrowane przez Gminę Kęty) oraz planowana do wykonania ilość jednostek w sezonie: CZĘŚĆ 2: sołectwo Bulowice (31,3 km) odśnieżanie – 380 m-g uszorstnianie – 135 m-g Do rozliczeń przyjęte zostały stawki za godzinę pracy sprzętu w rozbiciu na: odśnieżanie, uszorstnianie. W okresie od 1 listopada do dnia zakończenia akcji zimowej Wykonawcy prac przysługiwać będzie na poszczególne zadanie miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2 700,00 zł brutto z tytułu gotowości sprzętowo-kadrowej. W miesiącu w którym zakończona zostanie akcja zimowa należność ta wyliczona zostanie proporcjonalnie do liczby dni prowadzonej akcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 oraz 2a do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3: sołectwo Łęki
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: zapewnienie przejezdności, przejścia oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego, wywołanych opadami śniegu poprzez odśnieżanie dróg, zatok autobusowych itp., zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub/i materiałów uszorstniających, oraz wykonanie innych prac i podejmowanie działań organizacyjno-technicznych niezbędnych do należytego wykonania przedmiotu zamówienia. Miejscowości objęte zimowym utrzymaniem dróg (drogi publiczne gminne oraz wewnętrzne administrowane przez Gminę Kęty) oraz planowana do wykonania ilość jednostek w sezonie: CZĘŚĆ 3: sołectwo Łęki (9,2 km) odśnieżanie – 95 m-g uszorstnianie – 65 m-g Do rozliczeń przyjęte zostały stawki za godzinę pracy sprzętu w rozbiciu na: odśnieżanie, uszorstnianie. W okresie od 1 listopada do dnia zakończenia akcji zimowej Wykonawcy prac przysługiwać będzie na poszczególne zadanie miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2 700,00 zł brutto z tytułu gotowości sprzętowo-kadrowej. W miesiącu w którym zakończona zostanie akcja zimowa należność ta wyliczona zostanie proporcjonalnie do liczby dni prowadzonej akcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 oraz 2a do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4: sołectwo Malec
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: zapewnienie przejezdności, przejścia oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego, wywołanych opadami śniegu poprzez odśnieżanie dróg, zatok autobusowych itp., zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub/i materiałów uszorstniających, oraz wykonanie innych prac i podejmowanie działań organizacyjno-technicznych niezbędnych do należytego wykonania przedmiotu zamówienia. Miejscowości objęte zimowym utrzymaniem dróg (drogi publiczne gminne oraz wewnętrzne administrowane przez Gminę Kęty) oraz planowana do wykonania ilość jednostek w sezonie: CZĘŚĆ 4: sołectwo Malec (9,0 km) odśnieżanie – 80 m-g uszorstnianie – 70 m-g Do rozliczeń przyjęte zostały stawki za godzinę pracy sprzętu w rozbiciu na: odśnieżanie, uszorstnianie. W okresie od 1 listopada do dnia zakończenia akcji zimowej Wykonawcy prac przysługiwać będzie na poszczególne zadanie miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2 700,00 zł brutto z tytułu gotowości sprzętowo-kadrowej. W miesiącu w którym zakończona zostanie akcja zimowa należność ta wyliczona zostanie proporcjonalnie do liczby dni prowadzonej akcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 oraz 2a do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5: sołectwo Witkowice
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: zapewnienie przejezdności, przejścia oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego, wywołanych opadami śniegu poprzez odśnieżanie dróg, zatok autobusowych itp., zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub/i materiałów uszorstniających, oraz wykonanie innych prac i podejmowanie działań organizacyjno-technicznych niezbędnych do należytego wykonania przedmiotu zamówienia. Miejscowości objęte zimowym utrzymaniem dróg (drogi publiczne gminne oraz wewnętrzne administrowane przez Gminę Kęty) oraz planowana do wykonania ilość jednostek w sezonie: CZĘŚĆ 5: sołectwo Witkowice (24,2 km) odśnieżanie – 215 m-g uszorstnianie – 70 m-g Do rozliczeń przyjęte zostały stawki za godzinę pracy sprzętu w rozbiciu na: odśnieżanie, uszorstnianie. W okresie od 1 listopada do dnia zakończenia akcji zimowej Wykonawcy prac przysługiwać będzie na poszczególne zadanie miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2 700,00 zł brutto z tytułu gotowości sprzętowo-kadrowej. W miesiącu w którym zakończona zostanie akcja zimowa należność ta wyliczona zostanie proporcjonalnie do liczby dni prowadzonej akcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 oraz 2a do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6: sołectwo Nowa Wieś
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: zapewnienie przejezdności, przejścia oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego, wywołanych opadami śniegu poprzez odśnieżanie dróg, zatok autobusowych itp., zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub/i materiałów uszorstniających, oraz wykonanie innych prac i podejmowanie działań organizacyjno-technicznych niezbędnych do należytego wykonania przedmiotu zamówienia. Miejscowości objęte zimowym utrzymaniem dróg (drogi publiczne gminne oraz wewnętrzne administrowane przez Gminę Kęty) oraz planowana do wykonania ilość jednostek w sezonie: CZĘŚĆ 6: sołectwo Nowa Wieś (23,0 km) odśnieżanie – 215 m-g uszorstnianie – 80 m-g Do rozliczeń przyjęte zostały stawki za godzinę pracy sprzętu w rozbiciu na: odśnieżanie, uszorstnianie. W okresie od 1 listopada do dnia zakończenia akcji zimowej Wykonawcy prac przysługiwać będzie na poszczególne zadanie miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2 700,00 zł brutto z tytułu gotowości sprzętowo-kadrowej. W miesiącu w którym zakończona zostanie akcja zimowa należność ta wyliczona zostanie proporcjonalnie do liczby dni prowadzonej akcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 oraz 2a do SWZ