See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa dostawy energii elektrycznej i świadczenia usługi dystrybucji do obiektów KWP w Łodzi i podległych jej jednostek organizacyjnych województwa łódzkiego
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa dostawy energii elektrycznej i świadczenia usługi dystrybucji do obiektów KWP w Łodzi i podległych jej jednostek organizacyjnych województwa łódzkiego. 2. Na podstawie art. 257 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa dostawy energii elektrycznej i świadczenia usługi dystrybucji do obiektów KWP w Łodzi i podległych jej jednostek organizacyjnych województwa łódzkiego. Ilości asortymentu określono w załączniku nr 2.1.-2.2 – Formularzu cenowym. Wykaz obiektów określono w pkt. 6 SWZ
Los: LOT-0002
Titel: część 2