See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ventiler
Beschreibung: Udbuddet omhandler levering af ventiler til Aalborg Forsyning, der primært skal anvendes i forbindelse med etableringen af varmeakkumuleringstanke. Udbuddet gennemføres som et offentligt udbud i henhold til forsyningsvirksomhedsdirektivet art. 45.
Interne Kennung: 2023-0098
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42131260 Kugelventile, 42131280 Drosselventile
5. Los
Los: LOT-0000