See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania specjalistycznego dla jednostek zaopatrywanych przez KWP w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania specjalistycznego dla jednostek zaopatrywanych przez KWP w Łodzi . 2. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu (art. 139 ust. 1 uPzp). 3. W związku z zastosowaniem procedury z art. 139 ust. 1, Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1uPzp.Zamawiający będzie żądał tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. 4. Na podstawie art. 257 pkt. 1 uPzp Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień w trybie art. 214 ust. 1 uPzp. 6. Zamawiający nie przeprowadza wstępnych konsultacji rynkowych.
Interne Kennung: FZ-2380/80/25/ET
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 -Dostawa oprogramowania XRY Complete x 1 szt. na okres 5 lat
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania specjalistycznego dla jednostek zaopatrywanych przez KWP w Łodzi. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 (odpowiednio do części) do SWZ. Warunki realizacji zawiera wzór umowy- załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 - Dostawa oprogramowania XRY Complete x 1 szt. na okres 5 lat
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Dostawa oprogramowania XWays x 5 szt na okres 3 lat
Interne Kennung: Część nr 2: Dostawa oprogramowania XWays x 5 szt na okres 3 lat
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Dostawa oprogramowania Oxygen x 1 szt. na okres 3 lat
Interne Kennung: Część nr 3: Dostawa oprogramowania Oxygen x 1 szt. na okres 3 lat
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4: Dostawa oprogramowania Forensic Explorer x 2 szt na okres 5 lat
Interne Kennung: część nr 4: Dostawa oprogramowania Forensic Explorer x 2 szt na okres 5 lat
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Dostawa oprogramowania Maltego Professional x 2 szt na okres 2 lat.
Interne Kennung: Część nr 5: Dostawa oprogramowania Maltego Professional x 2 szt na okres 2 lat.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - dostawa blokerów x 8 szt
Interne Kennung: Część 6 - dostawa blokerów x 8 szt
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Dostawa oprogramowania Magnet Axiom x 5 szt. na okres 5 lat
Interne Kennung: Część nr 7: Dostawa oprogramowania Magnet Axiom x 5 szt. na okres 5 lat
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: Dostawa oprogramowania PimEyes PROtect x 1 szt na okres 3 lat
Interne Kennung: Część nr 8: Dostawa oprogramowania PimEyes PROtect x 1 szt na okres 3 lat
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: Dostawa Easy JTAG Plus 2023 x 1 szt.
Interne Kennung: Część nr 9: Dostawa Easy JTAG Plus 2023 x 1 szt.