2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbod van preventie en nulde- en eerstelijns jeugdhulp door wijkteams Amsterdam
Beschreibung: Op grond van de gewijzigde verordening heeft het college het voornemen om met de Stichting een overeenkomst te sluiten voor: a. het opzetten, ontwikkelen en in stand houden van Ouder- en Kindteams, bestaande uit professionele zorgverleners die zich richten op, b. nuldelijns- en eerstelijnszorg, waaronder begrepen het signaleren van zorgbehoefte, c. het coördineren en bieden van preventieve (jeugdhulp) activiteiten in de wijk, d. het bieden van basis jeugdhulp waaronder ook aan gezinnen met onveilige opvoedsituaties en gezinnen met multiproblematiek, e. het doorverwijzen naar tweedelijns zorgaanbieders. 320000000
Interne Kennung: AIS-2023-0043
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aanbod van preventie en nulde- en eerstelijns jeugdhulp in wijkteams Amsterdam.
Interne Kennung: 1