731897-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Server – V 00873 – Kybernetická bezpečnost PNMO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelV 00873 – Kybernetická bezpečnost PNMO
BeschreibungZadavatel si vyhrazuje právo rozdělit veřejnou zakázku na jednotlivé části. Zakázka je v souladu s § 35 zákona o zadávání veřejných zakázek rozdělena na následujících 5 částí: 1) Část 1: Dodávka a implementace infrastruktury 2) Část 2: Pořízení a implementace Endpoint protection řešení 3) Část 3: Pořízení a implementace nástroje pro LOG management 4) Část 4: Detekce kybernetických událostí 5) Část 5: Audit kybernetické bezpečnosti Aktuálně je zadávána část 1, 2, 3 a 4. V rámci tohoto zadávacího řízení proto může účastník podat nabídku na část 1, 2, 3, 4 zakázky, případně více z nich či všechny tyto části. V rámci každé části zakázky musí být účastníkem nabídnuto vždy kompletní plnění dané části zakázky, a to v souladu s podmínkami zadávací dokumentace.
Interne KennungV 00873
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72300000 Datendienste, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1: Dodávka a implementace infrastruktury
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 1 je obsažena v příloze smlouvy pro část 1 – technická specifikace (příloha č. 3 zadávací dokumentace).
Interne KennungČást 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72300000 Datendienste, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 72611000 Technische Computerunterstützung
LosLOT-0004
TitelČást 4: Detekce kybernetických událostí
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 4 je obsažena v příloze smlouvy pro část 4 – technická specifikace (příloha č. 6 zadávací dokumentace).
Interne KennungČást 4
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 32420000 Netzausrüstung, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware
LosLOT-0003
TitelČást 3: Pořízení a implementace nástroje pro LOG management
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 3 je obsažena v příloze smlouvy pro část 3 – technická specifikace (příloha č. 5 zadávací dokumentace).
Interne KennungČást 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 72263000 Software-Implementierung
LosLOT-0002
TitelČást 2: Pořízení a implementace Endpoint protection řešení
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 2 je obsažena v příloze smlouvy pro část 2 – technická specifikace (příloha č. 4 zadávací dokumentace).
Interne KennungČást 2