731936-2025 - Wettbewerb
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Platforma do zautomatyzowanych testów penetracyjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPlatforma do zautomatyzowanych testów penetracyjnych
Beschreibung1. Nazwa zamówienia: Platforma do zautomatyzowanych testów penetracyjnych. 2. Przedmiotem zamówienia jest: 2.1. zakup i dostarczenie przez Wykonawcę subskrypcji Oprogramowania* wraz z zapewnieniem Asysty Technicznej Producenta oraz dostarczenie szczegółowych warunków subskrypcyjnych (określonych przez Producenta); 2.2. świadczenie przez Wykonawcę Usług Wsparcia Serwisowego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej "SWZ"). * Definicje pojęć użytych wielką literą znajdują się w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung15942-2025
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPI1-AK-241-0399/DIT/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) (dalej „ustawa”), Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zostało opublikowane wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 ustawy, o ile zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej lub zamieszonego na stronie internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Mając powyższą regulację na względzie, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy, ponieważ na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, przekazał wstępne ogłoszenia informacyjne dotyczące przedmiotu zamówienia, tj. wstępne ogłoszenie informacyjne Nr 7/2025 15942-2025, które zostało przekazane do publikacji dnia 09.01.2025 r.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Nazwa zamówienia: Platforma do zautomatyzowanych testów penetracyjnych. 2. Przedmiotem zamówienia jest: 2.1. zakup i dostarczenie przez Wykonawcę subskrypcji Oprogramowania* wraz z zapewnieniem Asysty Technicznej Producenta oraz dostarczenie szczegółowych warunków subskrypcyjnych (określonych przez Producenta); 2.2. świadczenie przez Wykonawcę Usług Wsparcia Serwisowego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. * Definicje pojęć użytych wielką literą znajdują się w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ.