732010-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – „Rekonstrukce traťového úseku Karlovy Vary (mimo) - Nové Sedlo u Lokte (včetně)“ a „Rekonstrukce traťového úseku Nové Sedlo u Lokte (mimo) - Sokolov (včetně)“ - D6
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Rekonstrukce traťového úseku Karlovy Vary (mimo) - Nové Sedlo u Lokte (včetně)“ a „Rekonstrukce traťového úseku Nové Sedlo u Lokte (mimo) - Sokolov (včetně)“ - D6
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky „Rekonstrukce traťového úseku Kalovy Vary (mimo) - Nové Sedlo u Lokte (včetně)“ a „Rekonstrukce traťového úseku Nové Sedlo u Lokte (mimo) - Sokolov (mimo)“ je: a) Zpracování oznámení záměru dle § 6 a dokumentace dle § 8 zákona č. 100/2001 Sb. o posuzování vlivů na životní prostředí, v platném znění. Závěr z procesu bude zapracován do DUSP. b) Zhotovení Projektové dokumentace pro společné povolení, která specifikuje předmět Díla v takovém rozsahu, aby ji bylo možno projednat ve společném stavebním a územním řízení, získat pravomocné společné povolení, včetně notifikace autorizovanou osobou, zajištění výkonu Autorského dozoru při zhotovení stavby a činností koordinátora BOZP při práci na staveništi ve fázi přípravy včetně zpracování plánu BOZP na staveništi a manuálu údržby. c) Zpracování a podání žádosti o vydání společného povolení dle zákona č. 183/2006 Sb. d) Zhotovení Projektové dokumentace pro provádění stavby.
Interne Kennung12766/2023-SŽ-SSZ-OVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Rekonstrukce traťového úseku Karlovy Vary (mimo) - Nové Sedlo u Lokte (včetně)“ a „Rekonstrukce traťového úseku Nové Sedlo u Lokte (mimo) - Sokolov (včetně)“ - D56