2. Verfahren
Verfahren
Titel: Student Informatie Systeem SintLucas MBO
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren, implementeren, hosten, (blijven) ondersteunen en doorontwikkelen van het SIS voor het MBO van SintLucas. Hieronder vallen in ieder geval de volgende procesgebieden (functioneel én niet-functioneel) binnen één geïntegreerd systeem: Kernregistratie, Onderwijs catalogus, Begeleiding en Aan- en afwezigheid. Levering van een Student Informatie Systeem in een omgeving met ongeveer 2.800 studenten
Interne Kennung: 2025_SIS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Aantal te selecteren leveranciers: één De overeenkomst voor het hosten, doorontwikkelen en onderhouden van het SIS kent een looptijd van onbepaalde duur. Er is voor onbepaalde tijd gekozen omdat het SIS centraal staat in de bedrijfsvoering van SintLucas. Zolang het gecontracteerde systeem blijft aansluiten bij de behoefte, kan met een dergelijke contractduur onnodige kosten voor implementatie worden voorkomen. Startdatum (beoogd): april 2026 voor implementatie, in de loop van 2027 wordt het SIS in gebruik genomen. Opzegtermijn opdrachtgever: één jaar, na afloop van de initiële looptijd van vijf jaar Opzegtermijn opdrachtnemer: twee jaar, na afloop van de initiële periode van vijf jaar.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: SIS
Beschreibung: Het leveren, implementeren, hosten, (blijven) ondersteunen en doorontwikkelen van het SIS voor het MBO van SintLucas. Hieronder vallen in ieder geval de volgende procesgebieden (functioneel én niet-functioneel) binnen één geïntegreerd systeem: Kernregistratie, Onderwijs catalogus, Begeleiding en Aan- en afwezigheid. Levering van een Student Informatie Systeem in een omgeving met ongeveer 2.800 studenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever kan gedurende de looptijd van de overeenkomst de SIS opdracht uitbreiden met nieuw te ontwikkelen functionaliteiten die samenhangen met de functionaliteit die wordt aanbesteed en waarop de overeenkomst betrekking heeft. De uitbreiding met de nieuwe functionaliteiten is beperkt tot maximaal 50% van de waarde van de initiële aanbestede opdracht. De nieuw te ontwikkelen functionaliteiten kunnen ontstaan n.a.v. wetswijzigingen, wijzigingen in de structuur en organisatie van het onderwijs en technologische ontwikkelingen. Verder kan als gevolg van de fluctuatie van het aantal studenten gedurende de looptijd van de overeenkomst het aantal studenten waarvoor het SIS wordt ingezet worden uitgebreid en verminderd. Daarmee wordt de opdracht uitgebreid waarbij de algemene aard van de opdracht niet verandert.