2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maatschappelijk werk en clientondersteuning Tholen
Beschreibung: De gemeente Tholen heeft de ambitie om de ondersteuning van haar inwoners op het gebied van welzijn, werk en inkomen, zorg en jeugdhulp blijvend te verbeteren. In lijn met de landelijke Hervormingsagenda Jeugd heeft de gemeente ingezet op een stevige transformatie richting een integrale en lokaal verankerde ondersteuning: het Stevig Lokaal Team. Binnen deze context speelt het maatschappelijk werk een cruciale rol als verbindende schakel tussen de sociale basis en de professionele hulpverlening. De huidige contractuele afspraken met onze bestaande uitvoerende partij voor maatschappelijk werk lopen af. Vanuit de inhoudelijke en organisatorische context kiest de gemeente er bewust voor om deze samenwerking met de huidige partner – tijdelijk en onderbouwd – voort te zetten tot eind 2027, zonder een nieuwe Europese aanbestedingsprocedure te doorlopen. n.v.t.
Interne Kennung: SIW009721
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Maatschappelijk Werk en Clientondersteuning
Beschreibung: zie toelichting zie toelichting
Interne Kennung: 1