2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utworzenie Pracowni Rezonansu Magnetycznego wraz z wymianą Mammografu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Utworzenie Pracowni Rezonansu Magnetycznego wraz z wymianą Mammografu. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej, uzyskanie wszelkich, wymaganych prawem opinii i uzgodnień dokumentacji projektowej, wykonanie przebudowy/adaptacji i dostosowanie pomieszczeń wraz z niezbędnymi dla jej funkcjonowania instalacjami, dostawę, montaż i instalację rezonansu magnetycznego i mammografu wraz ze szkoleniami, dostawę i montaż mebli i wyposażenia ruchomego wszystkich pomieszczeń pracowni objętych przedmiotem zamówienia, wykonanie dokumentacji powykonawczej pełno branżowej, zaprojektowanie przyłącza elektrycznego oraz rozbudowa rozdzielni elektrycznej Szpitala na potrzeby oferowanego rezonansu magnetycznego, a następnie na jego podstawie wykonanie modernizacji rozdzielni elektrycznej (trafostacji) w sposób umożliwiający zasilenie oferowanego Rezonansu Magnetycznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ Formularz cenowo-techniczny.
Interne Kennung: ZP.382.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111610 Magnet-Resonanz-Anlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33113000 Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte, 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen, 33111650 Mammografie-Ausrüstung, 45000000 Bauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 79932000 Innenarchitektendienste, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen