2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka kancelářských potřeb pro resort ČÚZK 2025 - 2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka kancelářských potřeb (dále jen „zboží“) pro resortní organizace centrálního zadavatele uvedené v části 1 ZD v předpokládaném objemu a rozsahu specifikovaných ZD a jejími přílohami na období 2 let.
Vorherige Bekanntmachung: 397393-2025
Interne Kennung: ČÚZK-027769/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle § 56 a násl. zák. č. 134/2016
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22800000 Register, Rechnungsbücher, Ordner, Formulare und anderes bedrucktes Büromaterial aus Papier oder Pappe, 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dodavatel garantuje schopnost dodání specifikovaného zboží po celou dobu trvání rámcové dohody. V případě, že dodavatel v průběhu trvání rámcové dohody nebude z objektivních příčin schopen zajistit dodání požadovaného zboží uvedeného v příloze č. 2 rámcové dohody, je v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ oprávněn dodat, po předchozím oznámení a odůvodnění, zboží stejné nebo vyšší kvality ve stejné ceně, která je uvedena u konkrétního zboží v příloze č. 4 rámcové dohody. Tato náhrada podléhá předchozímu schválení ze strany zadavatele.