732188-2025 - Ergebnis
Polen – Archivregale – Dostawy mebli specjalistycznych RZGW Poznań oraz jednostek podległych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy mebli specjalistycznych RZGW Poznań oraz jednostek podległych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli specjalistycznych dla jednostek organizacyjnych PGW WP. Zamówienie podzielone jest na 6 zadań (części) ze względu na lokalizację oraz przynależność do jednostki organizacyjnej: − Część 1 – Zarządu Zlewni w Gorzowie Wlkp., ul. Walczaka 25a, 66-400 Gorzów Wlkp, − Część 2 – Zarządu Zlewni w Kaliszu, ul. Skarszewska 42A, 62-800 Kalisz, − Część 3 – Zarządu Zlewni w Sieradzu, Plac Wojewódzki 7, 98-200 Sieradz, − Część 4 – Zarządu Zlewni w Kole, ul. Prusa 3, 62-600 Koło, − Część 5 – Zarząd Zlewni w Poznaniu, ul. Szewska 1, 61-760 Poznań, − Część 6 – RZGW w Poznaniu, ul. Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań. Szczegółowy zakres i rodzaj prac przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części, z podaniem ich lokalizacji określają: • opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – Załącznik nr 3 do SWZ • formularz asortymentowo-cenowy dla każdej części – Załącznik nr 2 do SWZ • wzór umowy dla każdej części – Załącznik nr 4 do SWZ • formularz oferty - – Załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung479021-2025
Interne KennungP.ROZ.2710.42.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39131100 Archivregale
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel, 39173000 Lagerungseinheiten, 39151200 Werkbänke, 44421000 Gepanzerte oder verstärkte Tresore, Sicherheitskassetten und Türen
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Zarządu Zlewni w Kaliszu, ul. Skarszewska 42A, 62-800 Kalisz
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli specjalistycznych dla jednostek organizacyjnych PGW WP. 4.1 Szczegółowy zakres i rodzaj prac przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części, z podaniem ich lokalizacji określają: • opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – Załącznik nr 3 do SWZ • formularz asortymentowo-cenowy dla każdej części – Załącznik nr 2 do SWZ • wzór umowy dla każdej części – Załącznik nr 4 do SWZ • formularz oferty – Załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Zarządu Zlewni w Sieradzu, Plac Wojewódzki 7, 98-200 Sieradz
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli specjalistycznych dla jednostek organizacyjnych PGW WP. 4.1 Szczegółowy zakres i rodzaj prac przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części, z podaniem ich lokalizacji określają: • opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – Załącznik nr 3 do SWZ • formularz asortymentowo-cenowy dla każdej części – Załącznik nr 2 do SWZ • wzór umowy dla każdej części – Załącznik nr 4 do SWZ • formularz oferty - – Załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – Zarządu Zlewni w Kole, ul. Prusa 3, 62-600 Koło
Interne Kennung4