See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WZC Maria Middelares - vervangingsnieuwbouw blok B - perceel ELEK
Beschreibung: Het leveren, plaatsen en aansluiten van alle toestellen en toebehoren nodig om een volledige installatie te bekomen in perfecte staat van werking.
Interne Kennung: D9196-030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D9196-030 - 1
Beschreibung: WZC Maria Middelares - vervangingsnieuwbouw blok B - perceel ELEK
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De vereiste opties zijn: ❖ Optie 1 – Preventief onderhoudscontract personenoproep, dwaaldetectie en telefooncentrale ❖ Optie 2 – Omnium Onderhoudscontract personenoproep, dwaaldetectie en telefooncentrale