2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oczyszczanie miasta Chełmży w latach 2026-2028
Beschreibung: Przedmiot zamówienia „Oczyszczanie miasta Chełmży w latach 2026 - 2028” obejmuje w szczególności oczyszczanie ulic, placów, chodników oraz innych terenów zlokalizowanych na terenie miasta Chełmży, a także dostawę i opróżnianie koszy ulicznych oraz obsługę i nadzór nad dystrybutorami pakietów do sprzątania po psach. Czynności związane z oczyszczaniem miasta obejmują m. in.: I) sprzątanie, zamiatanie ulic, placów, chodników, ścieżek rowerowych oraz innych terenów: - w tym usuwanie wszelkiego rodzaju odpadów, zanieczyszczeń, zabrudzeń i zmiotek powstałych z bieżącego użytkowania, - oczyszczanie z gałęzi, błota, piasku, gruzu, liści, chwastów, odchodów i zwłok zwierzęcych, niedopałków, szkła, papierów, opakowań z tworzyw sztucznych oraz innych zagrażających bezpieczeństwu ruchu i pieszych z terenów powierzonych do utrzymania, - utylizacja zwłok zwierząt zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, II) dostarczanie, ustawianie i systematyczne opróżnianie koszy ulicznych: - w tym dodatkowe opróżnianie kosztów w przypadku wystąpienia sytuacji przepełnienia koszów ulicznych po godzinie ich opróżnienia, - malowanie i naprawa lub wymiana koszy w przypadku wystąpienia kradzieży lub ich zniszczenia, - utylizacja odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, III) koszenie terenów IV) obsługę i nadzór nad dystrybutorami pakietów do sprzątania po psach. Wykonawca ponosi wyłączną odpowiedzialność za zbadanie z należytą starannością przedmiotu zamówienia oraz za uzyskanie informacji w odniesieniu do każdego i wszelkich warunków oraz zobowiązań, które w jakikolwiek sposób mogą wpłynąć na wartość lub charakter oferty lub na świadczenie usług. Wykonawca winien realizować zamówienie zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym winien posiadać wpis do rejestru, potwierdzający zezwolenie na zbieranie odpadów (wpis do BDO) i wpis do rejestru podmiotów transportujących odpady w zakresie, o którym mowa w art. 50 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach. Więcej szczegółów w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: GKM.271.1.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001