2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na zajištění inzertního prostoru
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup prostoru pro inzerci České centrály cestovního ruchu – CzechTourism v Česku a zahraničí, tj. zejména v sousedních zemích, dalších zemích Evropské Unie, USA, Ruské federaci, Číně, Japonsku a Jižní Koreji, Latinské Ameriky přičemž se jedná o demonstrativní výčet. Předmětem plnění při nákupu inzertního prostoru je na základě dílčí specifikace zadavatele naplánovat, rezervovat a nakoupit pro zadavatele inzertní prostor, nebo zajistit nasazení reklamy v médiích masové komunikace (např. televizní a rozhlasové vysílání, venkovní a vnitřní reklama – OOH, online, rádio, tisk). Může jít o integrované reklamní kampaně. Součástí realizace předmětu veřejné zakázky mohou být další související plnění, jako např. vytváření strategie inzerce a plánů nákupu, realizace nákupu, nastavení hodnotících kritérií inzertní kampaně a nastavení cílů pro dosažení dopadu na cílovou skupinu, monitoring průběhu kampaně, správa a průběžná optimalizace kampaně, jazyková lokalizace klíčových slov, apod.. Součástí realizace mohou být dále případné grafické úpravy zadaného inzerátu, adaptace vizuálů do vhodných rozměrů a DTP práce v rozsahu potřebném pro kampaň, případně zajištění lokalizace textů pro zahraniční trhy a jiná obdobná související plnění. Součástí předmětu plnění může být také hodnocení dopadů a plnění cílů inzertní kampaně s tím, že přílohou hodnocení budou například kopie realizovaných výstupů, či nosiče s kopiemi inzertních výstupů.
Interne Kennung: VZ/2024/410/2
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o zadání veřejné zakázky v zavedeném dynamické nákupním systému, a to konkrétně v kategorii B: Online reklama v Česku nebo zahraničí.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste, 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: On-line reklama v Česku nebo zahraničí
Beschreibung: Zadavatel poptává pro reklamu na internetu a mobilních zařízeních využití dominantních on-line inzertních systémů, např. Google Ads, Sklik, Facebook, Instagram, sítě X a sítě LinkedIn, formou výkonové reklamy, display reklamy, reklamy ve výsledcích vyhledávání, reklamy zvyšující viditelnost příspěvků v sociálních médiích, reklamy formou propagace krátkých videí, reklamy formou propagace softwarových aplikací distribuovaných na dominantních softwarových platformách, např. Apple Store nebo Google Play a další výslovně neuvedenou formou reklamy či propagace. Zadavatel výslovně umožňuje nabídnout rovnocenné řešení. Dále nově vznikající mediatypy v dané kategorii.
Interne Kennung: Kategorie B
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79341400 Werbekampagnen