2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pomocy dydaktycznych do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Technika weterynaryjna w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie- Fizjoterapia oraz RTG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup pomocy dydaktycznych do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Technika weterynaryjna w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie Część I Zakup pomocy dydaktycznych - Fizjoterapia Część II Zakup pomocy dydaktycznych - RTG Postępowanie jest podzielone na części, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, na kilka lub na wszystkie części. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załącznikach nr 1.1-1.2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 614024-2025
Interne Kennung: ZSP.S.342.9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając w oparciu o przepis art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych wyznacza skrócony, względem podstawowego (wynikającego z art. 138 ust. 1 P.z.p.), termin składania ofert ze względu na konieczność uruchomienia BCU w terminie do 30 października 2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Zakup pomocy dydaktycznych - Fizjoterapia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik 3.1
Interne Kennung: ZSP.S.342-9/2025/1
Los: LOT-0002
Titel: Część II Zakup pomocy dydaktycznych - RTG
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik 3.2
Interne Kennung: ZSP.S.342-9/2025/2
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte