2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów z podziałem na 2 zadania: 1. ciągnik z osprzętem 2. samochód samowyładowczy (wywrotka)
Beschreibung: Dostawa pojazdów z podziałem na 2 zadania: 1. ciągnik z osprzętem 2. samochód samowyładowczy (wywrotka)
Interne Kennung: 26/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen, 16810000 Teile für landwirtschaftliche Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. ciągnik z osprzętem
Beschreibung: Zadanie 1 - ciągnik rolniczy wraz z osprzętem komunalnym
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16810000 Teile für landwirtschaftliche Maschinen
Los: LOT-0002
Titel: 2. samochód samowyładowczy (wywrotka)
Beschreibung: Zadanie 2 - samochód samowyładowczy (wywrotka) o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 Mg
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen