See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pomocy dydaktycznych do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Technika weterynaryjna w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie - Zakup pomocy dydaktycznych – Anestezjologia i analityka oraz Wyposażenie laboratoryjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup pomocy dydaktycznych do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Technika weterynaryjna w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie Cześć I Zakup pomocy dydaktycznych – Anestezjologia i analityka Część II Zakup pomocy dydaktycznych – Wyposażenie laboratoryjne
Vorherige Bekanntmachung: 684321-2025
Interne Kennung: ZSP.S.342-11/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć I Zakup pomocy dydaktycznych – Anestezjologia i analityka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup pomocy dydaktycznych do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Technika weterynaryjna w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie Cześć I Zakup pomocy dydaktycznych – Anestezjologia i analityka
Interne Kennung: ZSP.S.342-11/2025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Część II Zakup pomocy dydaktycznych – Wyposażenie laboratoryjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup pomocy dydaktycznych do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Technika weterynaryjna w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie Część II Zakup pomocy dydaktycznych – Wyposażenie laboratoryjne
Interne Kennung: ZSP.S.342-11/2025/2
Haupteinstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen