See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania IF „Mikropożyczka” w ramach Projektu pn. „Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości poprzez pożyczki ”w ramach IF RPO woj. podkarpackiego 2014–2020.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą na zlecenie Zamawiającego usługę wdrożenia i zarządzania Instrumentami Finansowymi, polegającą w szczególności na udzielaniu Jednostkowych Pożyczek w ramach utworzonego przez Pośrednika Finansowego Instrumentu Finansowego „Mikropożyczka” do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy utworzonego w ramach projektu pn. „Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości poprzez pożyczki” w ramach instrumentów finansowych RPO WP 2014–2020 oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy(dalej: Umowa Operacyjna). Parametry oraz grupa docelowa udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Mikropożyczka” stanowiącej załącznik nr [2]do Istotnych Postanowień Umowy, które stanowią załącznik nr 2 do SIWZ (dalej: „Umowa Operacyjna”).
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą na zlecenie Zamawiającego usługę wdrożenia i zarządzania Instrumentami Finansowymi, polegającą w szczególności na udzielaniu Jednostkowych Pożyczek w ramach utworzonego przez Pośrednika Finansowego Instrumentu Finansowego „Mikropożyczka” do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy utworzonego w ramach projektu pn. „Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości poprzez pożyczki” w ramach instrumentów finansowych RPO WP 2014–2020 oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy(dalej: Umowa Operacyjna). Parametry oraz grupa docelowa udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Mikropożyczka” stanowiącej załącznik nr [2]do Istotnych Postanowień Umowy, które stanowią załącznik nr 2 do SIWZ (dalej: „Umowa Operacyjna”). Część V – w wysokości 1 800 000 PLN, obejmuje świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej nautworzeniu, wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Mikropożyczka, polegającą w szczególnościna udzieleniu, wypłaceniu oraz rozliczeniu co najmniej 34 Jednostkowych Pożyczek o parametrachokreślonych w „Metryce Instrumentu Finansowego – Mikropożyczka” z przeznaczeniem na założeniedziałalności gospodarczych z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającegodo utworzonego Instrumentu Finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokościzadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 156 521,74 PLN),w wyniku których powstanie minimum 36 miejsc pracy. Według stanu na połowę Okresu Budowy Portfela co najmniej 40 % Limitu Mikropożyczki powinno zostać wypłacone na utworzenie działalności gospodarczychprzez Ostatecznych Odbiorców przed upływem połowy Okresu Budowy Portfela.
Interne Kennung: DZZK/123/DIF/2019 cz. V Aneks nr 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen