See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taalroutes inburgering
Beschreibung: Taalroutes voor inburgeraars. Voor gemeente Delft, Midden-Delfland en Rijswijk worden ten behoeve van de Z-route aparte raamovereenkomsten overeengekomen. Voor de B1-route is dit voor gemeente Midden-Delfland en Rijswijk.
Interne Kennung: A47694-68493816b437e75465a46336
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: SAS-procedure Europees openbaar aangekondigd
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Z-route
Beschreibung: Z-route voor gemeente Delft, Midden-Delfland en Rijswijk
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: B1-route
Beschreibung: B1-route voor gemeente Midden-Delfland en Rijswijk