See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi transportu sanitarnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi transportu sanitarnego. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące części: Część nr 1 – transport sanitarny lekarski. w składzie 3-osobowym: lekarz, pielęgniarka lub ratownik medyczny, kierowca. Transport do i z miejsca wskazanego na zleceniu, w szczególności pacjenta ze szpitala do innego zakładu leczniczego na konsultację lub transport do miejsca wskazanego na zleceniu, w szczególności do dalszego leczenia. Część nr 2 – transport sanitarny w składzie 2-osobowym: pielęgniarka lub ratownik medyczny, kierowca. Transport do i z miejsca wskazanego na zleceniu, w szczególności pacjenta ze szpitala do innego zakładu leczniczego na konsultację lub transport do miejsca wskazanego na zleceniu, w szczególności do dalszego leczenia. Część nr 3 - transport sanitarny bez opieki medycznej w składzie 1-osobowym: kierowca. Transport do i z miejsca wskazanego na zleceniu, w szczególności pacjenta ze szpitala do innego zakładu leczniczego na konsultację lub transport do miejsca wskazanego na zleceniu, w szczególności do dalszego leczenia.
Vorherige Bekanntmachung: 519468-2025
Interne Kennung: DZP.281.61A.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - transport sanitarny bez opieki medycznej
Beschreibung: Transport sanitarny bez opieki medycznej - w składzie 1-osobowym: kierowca. Transport do i z miejsca wskazanego na zleceniu, w szczególności pacjenta ze szpitala do innego zakładu leczniczego na konsultację lub transport do miejsca wskazanego na zleceniu, w szczególności do dalszego leczenia, w maksymalnej ilości 5 900 km zgodnie z załącznikiem nr 1 (formularz cenowy) do niniejszej umowy.
Interne Kennung: część 3