See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentów Finansowych „Pożyczka dla Start-upów” i „Pożyczka” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”),którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia Instrumentów Finansowych, polegające w szczególności na udzielaniu Jednostkowych Pożyczek w ramach utworzonego przez PF Instrumentu Finansowego „Pożyczka dla start-upów”, do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy Województwa Małopolskiego, a Wykonawca Wkład Pośrednika Finansowego. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka dla start-upów” stanowiącej załącznik do zaproszenia do negocjacji.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZZK/153/DIF/2018 cz. 0 Aneks nr 4
Art des Auftrags: Dienstleistungen