2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van smeermiddelen en aanverwante dienstverlening
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is een Raamovereenkomst te sluiten met een leverancier die in staat is de gevraagde producten te leveren. Huidige situatie Er worden momenteel circa tien bulkleveringen van elk 1.000 liter uitgevoerd bij twee rioolwaterzuiveringsinstallaties (RWZI’s) locatie Duiven en locatie Olburgen. Daarnaast bij de drie werkplaatsen, te weten: Werkplaats Terborg, IJsselweg 47, Terborg Werkplaats Haarlo, Avinkweg 2, Haarlo Werkplaats Zevenaar, Nieuwe Steeg 9, Zevenaar De tractie- en overige oliën worden eens per twee weken geleverd aan de werkplaatsen. Bestellingen worden geplaatst via telefonische bestelling of online, waarna levering doorgaans de volgende werkdag plaatsvindt. In uitzonderlijke gevallen vindt ook levering plaats op de RWZI’s. Daarnaast worden er maandelijks monsters genomen bij de drie gasmotoren en jaarlijks bij alle tandwielkasten die zich op de RWZI’s bevinden. De Aanbestedende dienst draagt zelf zorg voor het toepassen en aanbrengen van de geleverde smeermiddelen en oliën op de betreffende installaties en voertuigen. Bij vragen of problemen is er vanuit de leverancier een vast contactpersoon beschikbaar, waarmee direct contact wordt opgenomen. Eventuele leveringsproblemen of technische vragen worden in de huidige situatie doorgaans snel opgepakt en opgelost. Gewenste situatie De gewenste situatie is om, in het kader van een goede bedrijfsvoering, de huidige situatie te bestendigen. Ook proactief meedenken over verbeteringen in producten, processen of samenwerking. Denk hierbij aan: Innovaties in smeermiddelen (bijv. biobased alternatieven); Betere methodes voor monitoring of smering. Omvang De opdracht betreft de levering van circa 30 verschillende smeermiddelen, onder te verdelen in oliën en vetten, en advisering over smeermiddelen. De smeermiddelen worden gebruikt in/voor machines ten behoeve van watersystemen, gemalen en rioolwaterzuiveringsinstallaties, zoals tandwielkasten, smeersystemen, (diesel-)/(gas)motoren en tractiemateriaal. Onderhavige Opdracht heeft betrekking op het leveren van diverse oliën, smeermiddelen en vloeistoffen ten behoeve van de tandwielkasten en mobiele voertuigen. Hieronder vallen bijvoorbeeld (maar niet uitsluitend): motorolie, hydraulische olie, versnellingsbakolie, vetten, ad-blue, remvloeistof, koelvloeistof en, automatische transmissievloeistof.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24951000 Schmierfette und Schmiermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe, 09211900 Schmieröle für Traktion
5. Los
Los: LOT-0000