2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników laboratoryjnych oraz dzierżawa analizatorów do oznaczeń parametrów krytycznych dla potrzeb Wielospecjalistycznego szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest : Dostawa odczynników laboratoryjnych oraz dzierżawa analizatorów do oznaczeń parametrów krytycznych dla potrzeb Wielospecjalistycznego szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w formularzu cenowym ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i jej integralną część. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych Pakiety 1-2.
Interne Kennung: WSM/DZP/381-12170/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne i zużywalne do oznaczeń parametrów krytycznych wraz z dzierżawą analizatorów dla Pracowni Badań Pilnych
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne i zużywalne do oznaczania parametrów krytycznych dla Oddziału Kardiochirurgii, SOR oraz O. AiIT
Interne Kennung: Pakiet 2