732809-2025 - Ergebnis
Polen – Schneeräumung – Usługa zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Zielonki o łącznej długości 150 km oraz parkingów przydrożnych o łącznej powierzchni 5000 m2 w sezonie zimowym 2025/2026r , 2026/2027 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Zielonki o łącznej długości 150 km oraz parkingów przydrożnych o łącznej powierzchni 5000 m2 w sezonie zimowym 2025/2026r , 2026/2027 r.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Zielonki o łącznej długości 150 km oraz parkingów przydrożnych o łącznej powierzchni 5000 m2 w sezonie zimowym 2025/2026 r, 2026/2027. Sezony zimowe trwają od 1 listopada roku kalendarzowego 2025 do 30 kwietnia roku kalendarzowego 2026 (6 miesięcy) oraz od 1 listopada roku kalendarzowego 2026 do 30 kwietnia roku kalendarzowego 2027. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 3 części. Wykonawca może składać ofertę na jedną, dwie lub trzy części zamówienia. Zamówienie może zostać udzielone wykonawcy na jedną, dwie lub trzy części zamówienia
Interne KennungDK.271.6.2025.JS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Titelwykonanie zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Zielonki część nr 1
Beschreibungwykonanie zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Zielonki o łącznej długości 85 km + 4000 mkw parkingów w sezonie zimowym 2025/2026 r, 2026/2027. Sezony zimowe trwają od 1 listopada roku kalendarzowego 2025 do 30 kwietnia roku kalendarzowego 2026 (6 miesięcy) oraz od 1 listopada roku kalendarzowego 2026 do 30 kwietnia roku kalendarzowego 2027.
LosLOT-0002
Titelwykonanie zimowego utrzymania dróg gminnych -część nr 2
Beschreibungwykonanie zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Zielonki o łącznej długości 53 km oraz 1000 mkw parkingów w sezonie zimowym 2025/2026 r, 2026/2027. Sezony zimowe trwają od 1 listopada roku kalendarzowego 2025 do 30 kwietnia roku kalendarzowego 2026 (6 miesięcy) oraz od 1 listopada roku kalendarzowego 2026 do 30 kwietnia roku kalendarzowego 2027
LosLOT-0003
Titelwykonanie zimowego utrzymania dróg gminnych część nr 3
Beschreibungwykonanie zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Zielonki o łącznej długości ok. 12 km w sezonie zimowym 2025/2026 r, 2026/2027. Sezony zimowe trwają od 1 listopada roku kalendarzowego 2025 do 30 kwietnia roku kalendarzowego 2026 (6 miesięcy) oraz od 1 listopada roku kalendarzowego 2026 do 30 kwietnia roku kalendarzowego 2027.