732898-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Möbel und Einrichtungen – Dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej w ramach programu pn.: „Równi w edukacji – POczuj dostępność”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli dla Politechniki Opolskiej w ramach programu pn.: „Równi w edukacji – POczuj dostępność”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej, z podziałem na: Część 1 – Dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej. Część 2 – Dostawa bloku kuchennego dla Politechniki Opolskiej. Część 3 – Dostawa fotela do masażu dla Politechniki Opolskiej. Część 4 – Dostawa mebli laboratoryjnych dla Politechniki Opolskiej. 2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn.: „Równi w edukacji – POczuj dostępność” (nr umowy: FERS.03.01-IP.08-0164/24-00) w ramach Priorytetu 3 Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, Działania 03.01 Dostępność szkolnictwa wyższego programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027. 3. Opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1a do SWZ dla części nr 1, załącznik nr 1b do SWZ dla części nr 2, załącznik nr 1c do SWZ dla części nr 3, załącznik nr 1d do SWZ dla części nr 4.
Vorherige Bekanntmachung467940-2025
Interne KennungZP/D/43/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0003
Titelczęść 1 - Dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej, z podziałem na: Część 1 – Dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej. 2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn.: „Równi w edukacji – POczuj dostępność” (nr umowy: FERS.03.01-IP.08-0164/24-00) w ramach Priorytetu 3 Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, Działania 03.01 Dostępność szkolnictwa wyższego programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027. 3. Opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1a do SWZ dla części nr 1.
LosLOT-0005
Titelczęść 2 - Dostawa bloku kuchennego dla Politechniki Opolskiej.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej, z podziałem na: Część 2 – Dostawa bloku kuchennego dla Politechniki Opolskiej. 2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn.: „Równi w edukacji – POczuj dostępność” (nr umowy: FERS.03.01-IP.08-0164/24-00) w ramach Priorytetu 3 Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, Działania 03.01 Dostępność szkolnictwa wyższego programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027. 3. Opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1b do SWZ dla części nr 2.
LosLOT-0006
Titelczęść 3 - Dostawa fotela do masażu dla Politechniki Opolskiej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej, z podziałem na: Część 3 – Dostawa fotela do masażu dla Politechniki Opolskiej. 2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn.: „Równi w edukacji – POczuj dostępność” (nr umowy: FERS.03.01-IP.08-0164/24-00) w ramach Priorytetu 3 Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, Działania 03.01 Dostępność szkolnictwa wyższego programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027. 3. Opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1c do SWZ dla części nr 3.
LosLOT-0007
Titelczęść 4 - Dostawa mebli laboratoryjnych dla Politechniki Opolskiej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli dla Politechniki Opolskiej, z podziałem na: Część 4 – Dostawa mebli laboratoryjnych dla Politechniki Opolskiej. 2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn.: „Równi w edukacji – POczuj dostępność” (nr umowy: FERS.03.01-IP.08-0164/24-00) w ramach Priorytetu 3 Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, Działania 03.01 Dostępność szkolnictwa wyższego programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027. 3. Opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1d do SWZ dla części nr 4.