2. Verfahren
Verfahren
Titel: NO Inhuur senior coördinator grondverwerving
Beschreibung: WSRL was op zoek naar een Senior Coördinator Grondverwerving. Waterschap Rivierenland staat voor een aanzienlijke opgave op het gebied van waterveiligheid, waterkwaliteit en klimaatadaptatie. Voor de uitvoering van diverse projecten – zoals dijkversterkingen, waterbergingsmaatregelen en ecologische verbeteringen – is tijdige en zorgvuldige grondverwerving essentieel. Er is echter een geschikte vaste kandidaat gevonden voor invulling van de openstaande vacature senior coördinator grondverwerving. Helaas is het niet mogelijk geweest deze invulling eerder te realiseren. Hiermee komt de nadere uitvraag voor de inhuur voor een senior coördinator grondverwerving te vervallen. De aanbestedingsprocedure is daarom vroegtijdig beëindigd en Waterschap Rivierenland gaat niet over tot gunning van de opdracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000